The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Молба за допуск на лицето Георги Терзиев на ОС

#41
Yankov Wrote:
bell Wrote:От всичките посетители, само един ми направи неприятно впечатление, не знам напушен ли беше или просто е нервен състезател. Останалите се държаха нормално и ако приемем, че конфликтите са тръгнали на чисто лична основа, силно се надявам с избора на нов УС драмата да изтлее. Тук е много важно Явор и останалите колеги от новия УС да намерят правилната вакса - ние сме до тях!
...
Явор и останалите от новия УС са избрани от негово величество "народа", за да обслужват интересите му и да го представляват...въз основа на закон, приет устав и цел (заради която всички сме се събрали тук на това място под формата на това сдружение "ВКБ").
Ако, обаче, "народа" не иска да върви според целта и устава, заради които членува тук, никой не може да го спре. Но няма да се радва на подкрепата на УС и ще си носи солидарната отговорност, която ще засегне всички членове на клуба.
Ако, обаче, "народа" съвсем ясно изразява същата целенасоченост, както в устава чрез действията си, това ще му спечели подкрепата на УС, както и признателността на всички членове на клуба.
Всеки си има своя избор.
Никой не може да съди другия.
Набраните "плодове" са за всички нас...и от нас зависи колко те ще са добри и конкурентоспособни.
Усилията са на всички нас!

П.с. Темата, която Кангалов е напомнил ( viewtopic.php?f=44&t=6758 ) съдържа всичко необходимо за да ни покаже на готово ясния поглед над нещата. Това според мен си е чиста Библия за форумния начин на общуване.
Затова имам идеята (ако няма нищо против автора на въпросната тема разбира се) тези думи да се приведат в удобен вид и да се дават като допълнение към "комплекта за членство във ВКБ" на всеки нов клубен член. За този комплект имам идея, но след като я споделя на следващото заседание на УС и ако се гласува положително, ще я пусна във форума за да събера и вашите мнения.

Поздрави колеги!
Лека и весела съботна вечер!
Приятна забава с приятели и близки!
И да знаете, че има едни 5-тима членове на вашето сдружение, които сте избрали и които ще дадат всичко възможно от свободното си време и желание, за да помагат за вашия комфорт тук във форума и клуба. Стига да го искаме всички заедно...

Явор
Smile
Мъдро!
Подкрепям те напълно Wink
BG VOLVO Member #00409

#42
bell Wrote:п.п. силно се надявам този път да не се спази старата Волво традиция повечето "бивши" вече членове на УС да станат сърдити или пък направо да абдикират Smile

Това че не пиша,не означава че не чета мосю Белл Tongue
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#43
kire Wrote:
bell Wrote:п.п. силно се надявам този път да не се спази старата Волво традиция повечето "бивши" вече членове на УС да станат сърдити или пък направо да абдикират Smile

Това че не пиша,не означава че не чета мосю Белл Tongue

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди

#44
Zdravko_850 Wrote::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Тепърва ще става смешно Здравец Wink
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#45
Подкрепям това което е написал Явор. Написано е с мисъл и на място.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)

#46
Stanchoni Wrote:Подкрепям това което е написал Явор. Написано е с мисъл и на място.
+1

#47
Stop this pain...

Тази тема наистина е изчерпана и е редно да и се сложи край, затова -> катинар!

Като силно се надявам повече да не бъде отключвана, разделяна, местена и т.н...

След два дни заминава в архива.
Zdravko_850 Wrote:Тази тема за мен има своят смисъл .
Не бързайте да я унищожавате ,а помислете как се развият нещата извън нея с гостите от София на ОС.

Как може да направим така че повечето клубари и кандидат такива да са доволни
(то всички няма как да са щастливи ,това го знаем)

Никого не си позволявам да притеснявам ,но ми се иска неяснотата да бъде премахната .
Аз лично без да бързам,очаквам новите и стари УС + клубните членове да решат нещо по въпроса
(разбира се имам своето мнение,но честно и почтено ще изчакам нужното време)
Предлагам ви да бъдем оптимисти !

До тогава моля не изтривайте темата и не я местете никъде ,нека остане заключена

п.п Позволявам си да вметна това мое мнение ,като автор на темата и мод

Здравко17/07/2014 16:15



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)