The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търся доверен сервиз

#21
Dodo 155 Wrote:
bell Wrote:Колеги,
човека си търсеше доверен серви и по стара българска традиция му натаковахме темата :lol:
Чудя се в кой момент ще стигнем и до прословутия спор: бензин - газ - дизел :lol: :lol: :lol:

-----------------------------
С възлагателно писмо са ме водили в един сервиз опрян в северната ограда на летище София и учудващо за мен направиха щетата по вратата неразличима от нова.
Мисля другата седмица пак да ходя там за една драскотина по предния калник.
Стефчо, това е още едно място, което е проверено Wink С кои застрахователи работят? :roll:
Аз му споделих моите впечатления още в началото, но в сервиза, зад стария "Юнитрейд Х", в Дружба, също работят много добре - доволен от тях е Carburretor (Иван) Wink За тях знам, че работят с Армеец. Ще се ориентирате по патрулките в съседния двор :mrgreen:
Колега, живея в Дружба, ако можеш да дадеш малко по-подробно местоположение на сервиза в Дружба-2
ex XC90
Reply

#22
zorba Wrote:Колега, живея в Дружба, ако можеш да дадеш малко по-подробно местоположение на сервиза в Дружба-2
По спомен е този - <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.strannik.bg/o/5456/avtoserviz-dzheneras-auto-zhk-druzhba-2">http://www.strannik.bg/o/5456/avtoservi ... -druzhba-2</a><!-- m -->
Но Иван (Carburretor) трябва да ти каже с точност, защото аз лично съм бил само веднъж и то преди близо 2 год.
Поздрави!
BG VOLVO Member #00409
Reply

#23
Сагата с боядисването приключи успешно, е застрахователите са п.... и не плащат ама нейсе.
Сега да направя реклама на сервиза(главно защото съм доволен от работата им), казва се NetCar и се намира в Дружба 2.
Работят добре и бързо даже са ми оправили и неща за които не се бяхме договорили(за същата сума).
Отделно възникна и един проблем с алтернатора които оправиха за тяхна сметка( направо още не мога да повярвам). Не съм питал в МП колко ще ми струва проблема, но в и-бея частта беше към 250$ по спомен. Отделно първият път бяха сложили част която върши работа, но нямаше комуникация с компа и той казваше че алтернатора не зарежда, та поръчваха част от вън най-вероятно и сега всичко е ОК.

П.П. щях да забравя Благодаря на колегата Spurs за това че ме насочи към този сервиз.
ex XC90
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)