The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
седалки за 855?

#1
Здравейте, искам да си сменя седалките (плюш) с кожени, имам кола донор Smile
Някой знае ли как се свалят задните седалки или седалка, по скоро ми изглежда като една цяла?
STAY TOP GEAR! Membership # 00399
Reply

#2
Snatchbg Wrote:Здравейте, искам да си сменя седалките (плюш) с кожени, имам кола донор Smile
Някой знае ли как се свалят задните седалки или седалка, по скоро ми изглежда като една цяла?
при сгънати облегалки,
откъм калника на страничните полуложи първо дърпаш отгоре да излезне и се освобождават.след това първо на единичната откъм калника,оста влиза в едно ухо.зад оста е мушната стоманена пластина .трябва отдолу да се притисне контрата,и да се издърпа нагоре.после се освобождава оста(аз счупих пластината,и малко поискривих ухото докато освободя оста Wink )отдругата страна единичната седалка просто е нанизана на оста на двойната,и се измъква лесно.и след това освобождаваш откъм калника и двойната седалка. Wink щом имаш кола донор,първо свали нейните.
0899 409 442
Reply

#3
нали знаеш, че кожата иска повечко внимание от нормалните тапицерии Wink, а лятото пържи кълките, като се напече колата
Reply

#4
дааам, разбирам. Благодаря за помощта, а за това, че лятото палят дупетата, ще пускам климатика преди да седна Smile
Мойте си ми харесват и така, но вече тапицерията им се разкъса на няколко места и по-евтиният вариант от претапициране е смяна с каквото има в наличност Smile
STAY TOP GEAR! Membership # 00399
Reply

#5
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.youtube.com/watch?v=9eIRmMJVrVY">https://www.youtube.com/watch?v=9eIRmMJVrVY</a><!-- m -->
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)