The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Кой е прдпочитаниятот вас стил музика ?
You do not have permission to vote in this poll.
Поп-фо0лк
0%
0 0%
Рок
0%
0 0%
Джаз
0%
0 0%
Класическа
0%
0 0%
Реге
0%
0 0%
Рап, Ритъм енд блус
0%
0 0%
Total 0 vote(s) 0%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Каква музика слушате

#1
интересно ми стана кой каква музика слуша, та затова пускам темата.
Гласувайте за най-редпочитаната от вас, ясно ми е че никой не слуша само един стил затова гласувайте за тази която слагате на първо място.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#2
интересно ми стана кой каква музика слуша, та затова пускам темата.
Гласувайте за най-редпочитаната от вас, ясно ми е че никой не слуша само един стил затова гласувайте за тази която слагате на първо място.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#3
А електронната каде я забрави бе пич :evil:
Reply

#4
А електронната каде я забрави бе пич :evil:
Reply

#5
Според настроението Smile Не съм фанатик на тема един стил. В един момент повечко ритъм енд блус, повечко комерс. С приятели след малко концентрат - чалгичка, в дискотеките - ретро диско, чалга. Единствено имам непоносимост от смърдящи, облечени в черно гнусни метъли, които се наливат с Ариана и крещят. Това е гнусно за мен...
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#6
Според настроението Smile Не съм фанатик на тема един стил. В един момент повечко ритъм енд блус, повечко комерс. С приятели след малко концентрат - чалгичка, в дискотеките - ретро диско, чалга. Единствено имам непоносимост от смърдящи, облечени в черно гнусни метъли, които се наливат с Ариана и крещят. Това е гнусно за мен...
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#7
s0me0ne Wrote:.... смърдящи, облечени в черно гнусни метъли, които се наливат с Ариана и крещят. Това е гнусно за мен...

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

ако беше казал загорка вместо ариана и гадни вместо гнусни щях да го приема лично

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

пп: не мога да понасям само чалга Confusedhock: Confusedhock:
другото го изтърпявам.
слушам основно всички разновидности на твърдата музика
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#8
s0me0ne Wrote:.... смърдящи, облечени в черно гнусни метъли, които се наливат с Ариана и крещят. Това е гнусно за мен...

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

ако беше казал загорка вместо ариана и гадни вместо гнусни щях да го приема лично

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

пп: не мога да понасям само чалга Confusedhock: Confusedhock:
другото го изтърпявам.
слушам основно всички разновидности на твърдата музика
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#9
Аз слушам също различна музика, но основно хард-рок и джаз. Закърмен съм дет' се вика с рок, пък и мисля че истинските почитатели на рока имат най-стойностната ценностна система. Джазмените са невероятни артисти - поздравявам ги!

Чалгата НЕ МОГА ДА Я ПОНАСЯМ ОРГАНИЧЕСКИ!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#10
Аз слушам също различна музика, но основно хард-рок и джаз. Закърмен съм дет' се вика с рок, пък и мисля че истинските почитатели на рока имат най-стойностната ценностна система. Джазмените са невероятни артисти - поздравявам ги!

Чалгата НЕ МОГА ДА Я ПОНАСЯМ ОРГАНИЧЕСКИ!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)