The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
волво 440

#1
Здравейте пичове имам едно въпросче.Карам волво 440 95 година 1.8i 90 коня.Та въпросит ми е дали ще мога да приспобя на това купе 2.5 т5 мотора от купето на волво 850.Благодаря ви предварително.
Reply

#2
Привет!
Ще можеш,но зависи каква е крайната цел.Защото след това,колата за ходене на кафе няма да става...
И зависи колко си отделил за проекта(със стотинки не става).
Wink
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#3
крайната цел е на пистата.Но нека първо да намеря двигател в краен случай слагам мотора на старото купе 1,7 турбо
Reply

#4
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoforums.org.uk/showthread.php?t=179179">http://www.volvoforums.org.uk/showthread.php?t=179179</a><!-- m -->

Приятно четене!
Volvo V50 D5 2006
Volvo S70 2.5 TDI
Volvo V40 1,9D 115h.p 2004
Nissan Primera P10 2.0D - ex.
Reply

#5
Освен посочената тема има и други размисли.
На пистата какво ще правим?
1. Драг рейсинг.
2.Тайм атак.
3.Ендуранс.
4.Дрифт.
При всички видове има правила за изграждане на автомобила.Ала първо се тръгва от възможностите за корекция на ходовата част.
От там следват и другите въпроси :
1.В стрийт формат.
2.Модифицирани.
Следва и не малката част бюджет.А щом колата се прави за писта,значи щесе ползва само за състезания,кафето го забравяме.Защото ресурсът на всяко излизане на колата е ограничен.
Ако имаш и други въпроси,можем да споделим опит.
А за мен лично ще е радост да има още Волва по пистите.
Поздрави и успех с начинанието.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#6
за драг рейсинг ще я правя нооо мн съм се отчаял никаде не мога да намеря двигател човече помогни ми дори да не е този който търся дай да намерим един хубав мотор
Reply

#7
С мотор 1,7 турбо,нямаш шансове на драга.Освен ако е на олимпийският принцип.С Другият посочен мотор,ще струва достатъчно скъпо,за да се откажеш от начинанието. Wink
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#8
Kangalov Wrote:С мотор 1,7 турбо,нямаш шансове на драга.Освен ако е на олимпийският принцип.С Другият посочен мотор,ще струва достатъчно скъпо,за да се откажеш от начинанието. Wink

Аз не мисля така, стига да се направи с мозък и малко търпение не е задължително да е скъпо! А и когато някой клуб финансира начинанието, може да е доста достъпно всъшност! Не мисля, че трябва да го отказваш толкова лесно още пък по малко ти! Wink

Няма да е лошо да видим още Волва от клуба на какво са способни на пистите! Аз приветствам идеята! Smile
Volvo For life!
Reply

#9
добре де кажете някой хубав мотор да сложа т5-ца не мога да намеря 1.7 е слабичък
Reply

#10
JMI Wrote:
Kangalov Wrote:С мотор 1,7 турбо,нямаш шансове на драга.Освен ако е на олимпийският принцип.С Другият посочен мотор,ще струва достатъчно скъпо,за да се откажеш от начинанието. Wink

Аз не мисля така, стига да се направи с мозък и малко търпение не е задължително да е скъпо! А и когато някой клуб финансира начинанието, може да е доста достъпно всъшност! Не мисля, че трябва да го отказваш толкова лесно още пък по малко ти! Wink

Няма да е лошо да видим още Волва от клуба на какво са способни на пистите! Аз приветствам идеята! Smile

Аз не искам да го отказвам,напротив помагам му. Wink
На този етап в БГ,клубът може да помогне само с такси за участия(при това не покриват пълният обем).
Спонсорство от МП,просто забравете на този етап(пробвано).
Какво да очакваш от 440 със един заден мост и едно слабо магаре.Или мого безумно наляти пари или участие в Тайм атак до 2000 кубика с читаво направен мотор.
При мен филма до сега надминава 10 000 лв.Да не говорим за невероятно слабите Френски кутии(вече 4 ри счупени).
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)