The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мераклия за S60

#11
Въоръжи се с търпение, особено при наличието на модела основно при джамбазите, там са приказки от 1001 нощ. Ако имаш възможност огледай се за кола регистрирана тук, хем ще спестиш някой лев от регистрация, хем ще може да я покараш по-дълго и на по-нормално място. Поизчакай ще изкочи твоя екзпемпляр, аз 6 месеца четох, четох, гледах, докато намеря това което търсех.
Reply

#12
Аз имах свободно време тези дни и се рових из нета, по западна Европа има доста предлагане на този модел (с60 като цяло и избор на всички видове мотори) и ценово излиза малко повечко от тук, че регистрации,транспорт и другите такси и ще има още едно 2000 лв горница.

Най-много предложения има както се очаква в Германия и Италия. Тук в БГ се предлагат 30 тина коли от които сиг 10 са такива които са реално в движение а не из автокъщи.

Ако нещо излезе някой ден ще драсна...най-малкото да се похваля :Д
Reply

#13
Здравейте,

нещо нямам късмет, не се предлагат много С60-ки на нашия пазар. В момента има една 2.4Т в Пловдив от автокъща ама не знам дали си заслужава да бия път до там,като и на външен вид не ми харесва.
Иначе оканчателно реших или С60 ка или Х-тайп ще е. едно от двете,ама нз кое точно.

Принципно за седмицата която измина щяха да ми купуват текущата кола и малко повече се засилих да се оглеждам за други коли (дори всякакви -опел,фолсваген,сеат,мазда,форд и няколко сув, но както писах и горе реших че ще търся едно от двете посочени) но нещо ми вързаха тенекия и зора ми отмина.

Гледах и извън БГ и се намират доста С60 ки в навсякъде из Европа, но не знам дали си струва подобна работа за стар автомобил и като разходи предполагам ще скочи още едни 2000 лв поне.
Reply

#14
jojo33 Wrote:Здравейте,

нещо нямам късмет, не се предлагат много С60-ки на нашия пазар. В момента има една 2.4Т в Пловдив от автокъща ама не знам дали си заслужава да бия път до там,като и на външен вид не ми харесва.
Иначе оканчателно реших или С60 ка или Х-тайп ще е. едно от двете,ама нз кое точно.

Принципно за седмицата която измина щяха да ми купуват текущата кола и малко повече се засилих да се оглеждам за други коли (дори всякакви -опел,фолсваген,сеат,мазда,форд и няколко сув, но както писах и горе реших че ще търся едно от двете посочени) но нещо ми вързаха тенекия и зора ми отмина.

Гледах и извън БГ и се намират доста С60 ки в навсякъде из Европа, но не знам дали си струва подобна работа за стар автомобил и като разходи предполагам ще скочи още едни 2000 лв поне.

Моя съвет е да гледаш предимно в Германия,и дилъра по възможност да не е турчин,руснак или арабин!Може и директно от собственик.Поне можеш да бъдеш сигурен,че това,което го пише в сервизната книжка/подпечатана/ и на километража е истина!Задължително да има ТЮФ поне още 6 месеца!Не гледай да е лъскава отвън,напротив - дребни козметични забележки доста свалят цената!Така можеш да спестиш доста повече от тези 2000 лева за бъдещи сервизни разходи! Wink
Reply

#15
Май както колегата по-горе казва в темата да чакам нещо да изпадне тук. За автокъщи вече нз имам познати които уцелиха коли и с нормално обслужване и нямат проблеми вече след доста км, но има и такива дето колата външно е супер, но след изминати 7-8 к и почват ядовете на куп.

Досега съм купувал 3 коли които са препродавани мн пъти, но все с регистрации и след това 2 коли от първи собственици купувани тук. То при всички случай са нужни ремонти, въпроса е да не са основни и да се отваря двигател, смяна на цяла спирачна система или подобни кофти ремонти.

Мерака си остава за момента и за колата дето търкалям сега има мераклии скоро,сиг пак ще се активирам с доста търсене, че нещо съм се разглезил и последните 8-9 год пеша (влакове,автобуси и пеш до съседния квартал) не ползвам често и ми е гадно ако трябва така.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)