The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo C30 покупка

#11
Смени му течността и сам ще се оправи. По евтино ще ти е от свалянето и горенето с горелка, течността е за същото - да вдигне температурата на газовете и да изгори саждите. По принцип ако махнеш DPFа ще се преродиш, но за махането трябва да се бъзика софтуера на колата и резултата често е трагичен.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#12
Колега,

аз също си продавам С30-ката. Ако си заинтересован хвърли един поглед:

http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...48&t=22681
Reply

#13
taz_the_devil Wrote:Колега,

аз също си продавам С30-ката. Ако си заинтересован хвърли един поглед:

http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...48&t=22681

+1 за тази красавица!
карал съм я лично, знам как е поддържана, заслужава си!

Поздрави Wink
Reply

#14
Взех Ц30ката на колегата от форума (сивата). Доста добре е на външен вид сега ще видим колко е здрава.
Reply

#15
Честито! Мн безаварийни километри Wink все пак колата остава в член на форума Smile
Reply

#16
Ако намерите една и за мен, мога да се замисля през Септември като си дойда, да направя един подарък на баща ми!

Поздрави за покупката и успех!
Volvo For life!
Reply

#17
JMI Wrote:Ако намерите една и за мен, мога да се замисля през Септември като си дойда, да направя един подарък на баща ми!

Поздрави за покупката и успех!
Ами червената от първия ми пост още се продава. Тя е добра запазена и и направихме диагностика в МП.Ако наистина си заинтересован пиши ми ще ти дам подробности.
Reply

#18
roadkil Wrote:
JMI Wrote:Ако намерите една и за мен, мога да се замисля през Септември като си дойда, да направя един подарък на баща ми!

Поздрави за покупката и успех!
Ами червената от първия ми пост още се продава. Тя е добра запазена и и направихме диагностика в МП.Ако наистина си заинтересован пиши ми ще ти дам подробности.

Драсни няколко реда за колата на лично, пък да видим! Smile
Volvo For life!
Reply

#19
joro74 Wrote:Смени му течността и сам ще се оправи.

Може ли някой да сподели как се извършва тази процедура? Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)