The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bulgarian Endurance Champinship 2014 - трети последен кръг

#21
Хаха , изпреварването беше добро ! Поздравления за представянето ! Smile
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply

#22
Ето и снимката от финала,а скоро очаквайте и видео линковете.
   


Attached Files Thumbnail(s)
   
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#23
Честита ви поредна победа !
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#24
Браво! Заслужена победа!
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#25
Това е точният пример за един успешен проект, който не само допринася за името на клуба, а и носи много приятни емоции!
Браво на отбора!

Би било повече от чудесно, да направим "ВКБ" все по-популярен! Да чуваме и виждаме успехите му отвсякъде!
Така че, нека с този успех, поставим началото на следващите ;-)

И да не забравяме - отбора и успеха вървят ръка за ръка. Няма успех ако няма отбор.
Точно затова, всички имаме възможността да участваме в отбора на "Волво клуб България", и точно затова всеки има своя шанс да създаде неговия отбор, и да създаде неговия успех. Точно както колегата Кангалов ;-)

Поздрави на всички!
И успешен ден!
Явор
Smile
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#26
Браво и силни аплодисменти към колегата Кангалов и екипа! Не за първи път го правите, както си трябва та чак и в новините се чухме......БРАВО!!!
V40 1,9 dci 85kw 115 к.с.-2000г.
XC 60 2,4 D5 AWD 205 к.с.-2009г.
Reply

#27
Пълен видео репортаж от трети последен кръг на шампионата.
.
.
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.youtube.com/watch?v=ccK2jMFmHLU&feature=youtu.be">https://www.youtube.com/watch?v=ccK2jMF ... e=youtu.be</a><!-- m -->
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#28
Привет и от мен, скомното ми видео като трети и завършващ пилот......
Преди това искам да изразя радоста си че има хора като Кангалов който не жалят време и средства за да популяризират любимата си марка на места на който по принцип тя не е особенно известна. Принципно това беше една от най - подготвените коли за ендуранс който съм виждал откакто съществува този формат и това се прави доста трудно.
Онборд с карането ми на линка по долу - в началото имах доста проблеми с кабела на радиостанцията която на два пъти падна в краката ми, после кабела и се оплиташе къде ли не......не беше нужно през цялото време да се държи високо темпо, основната конкуренция в лицето на бялото пежо беше постоянно във визуалния ми обсег, което ми позволяваше да контролирам времената и да не претоварвам излишно ресурсите на колата.
http://youtu.be/nIvBpXN_veo
Reply

#29
ФЕРАРИСТ Wrote:Привет и от мен, скомното ми видео като трети и завършващ пилот......
Преди това искам да изразя радоста си че има хора като Кангалов който не жалят време и средства за да популяризират любимата си марка на места на който по принцип тя не е особенно известна. Принципно това беше една от най - подготвените коли за ендуранс който съм виждал откакто съществува този формат и това се прави доста трудно.
Онборд с карането ми на линка по долу - в началото имах доста проблеми с кабела на радиостанцията която на два пъти падна в краката ми, после кабела и се оплиташе къде ли не......не беше нужно през цялото време да се държи високо темпо, основната конкуренция в лицето на бялото пежо беше постоянно във визуалния ми обсег, което ми позволяваше да контролирам времената и да не претоварвам излишно ресурсите на колата.
http://youtu.be/nIvBpXN_veo

От името на останалите членове на екипа ти благодаря Ники, че беше част от нас и се представи повече от достойно!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#30
Николай е истински Професионалист.Има страшно много опит по пистите в БГ и си пролича от цялостното му представяне.
Независимо,че по време на шампионата 2011-2012 година,ни бяха преки конкуренти,се радвам за приетото предложение,да сподели емоцията с нашият тим.Да се кара "Жабчо" е истинско усилие в стоковият му вид.Но Професионалиста си пролича и докосна сърцето на малката и зелена машина.Сработиха се и резултата бе на лице.
Браво Ники,радвам се че познавам всеотдайни хора,като теб!!!
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)