The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo V40-1,6 бензин с обикновенна газова,мнения

#11
vakata5 Wrote:в моя град е над 200 лв ,не знам защо имаме най високите данъци
Да не сме съграждани? Защото аксиомата гласи, че размерът на местните данъци в един град е право пропорционален на липсата на мозък в главите на тези, които управляват въпросния град. А при нас това е потвърдено на 100%!
Иначе аз си сложих преди 5 години газов инжекцион 2 дни след като си купих автомобила. По груби сметки съм го избил сега (на година изминавам около 7-7.5 хил. км.). Инжекционът брутно ми излезе 1000 бг. лв. Досега не съм имал никакви проблеми с него. Това са фактите, изводите всеки може да си ги прави спрямо гледната си точка.
"Наистина,Херакле,това е най-големият и най-красивият от всички градове. Отдалеч блести красотата му"...
Лукиан Самосатски,ІІ век

<!-- m --><a class="postlink" href="http://youtu.be/MZh9Ehd-ys4">http://youtu.be/MZh9Ehd-ys4</a><!-- m -->
Reply

#12
за 5 години ли се избива инжекцион?И аз минавам по 7-8 хиляди на година, но не мисля да я карам повече от 1-2 години.Май ще я карам на бензин
Reply

#13
Пламен Дянков Wrote:По груби сметки съм го избил сега (на година изминавам около 7-7.5 хил. км.). Инжекционът брутно ми излезе 1000 бг. лв.
Би ли пояснил как сметна, че си го избил за 5 години при приблизителна цена на бензина около 2.50 и цена на газта около 1.25 през последните 5 години.
Reply

#14
vakata5 Wrote:за 5 години ли се избива инжекцион?И аз минавам по 7-8 хиляди на година, но не мисля да я карам повече от 1-2 години.Май ще я карам на бензин
Карай си я на бензин!Няма да се вкарваш в излишни ,,филми",ще имаш повече пространство в багажника и ще си върви както трябва!/Лично мнение!/ Wink
Reply

#15
Quote:Един колега слага скоро пак на 1,6 газова инжекцияи ми вика че е супер ама не знае дали ще е жив да се изплати.
11/100 газ извънградско и то с пенсионерско каране
Аз съм доволен и на 6-7/100 бензин извънградско и не мисля за газова

Ха 6-7 на 100 на В40 1.8 - сериозно? И как я караш тази кола - само вечер, когато няма движение на третокласен път на изключен климатик, сам в колата и със скорост 80 км/ч. и ако има камион на пътя се лепваш зад него, за да е по-малко въздушното съпротивление? :lol: :lol:
А сега по темата и сериозно .. 1.6 е най-лошия избор, защото харчи колкото 2.0 и е най-слаб. 11 на сто газ звучи нормален разход, за този двигател. Аз на газ не съм карал, но на бензин си стъпваше на 10 при 150-160 км/ч по магистралта, а по-малко от 8 на 100 никога не съм го докарвал.

Quote:На цена между 800-1200лв, ще го шътнеш бързо. На нормална цена, ще го продадеш за същото време, за което и ще ти се изплати потенциално сложената газова уредба
Тигъра добре ти го е казал, а парите са си твой и сам си решаваш :lol:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)