This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Футбол, тенис, волейбол и други спортове с приятели
Сигурен съм, че ще се включат още хора! Дерзайте момчета.
Volvo For life!
Цитирай
Thanks given by:
Здравейте!

След като изпратихме старата година само с добри намерения, мисля, че е време да претворим идеите в дела!
В тази връзка - има ли желаещи за тенис на маса?
Да сформираме отбор и да хвърлим ръкавицата на Фордовете? А защо не и на други автоклубове?

Поздрави и очаквам включване Big Grin

Започвам да действам по т.2 от една друга тема Wink
Обикновен простосмъртен с клубна карта.
Цитирай
Thanks given by:
Аз сам на линия, но ми трябва малко упражнение, че отдавна не съм играл.
Цитирай
Thanks given by:
Аз също бих се включил,стига да съм свободен Smile
Цитирай
Thanks given by:
Това с упражнението може да се уреди Big Grin
Проучил съм доста места, където може да се играе - само кажете кога ви е удобно.
Обикновен простосмъртен с клубна карта.
Цитирай
Thanks given by:
Тази неделя,преди обяд..? Big Grin
Цитирай
Thanks given by:
На мен също събота или неделя ми е удобно.
Цитирай
Thanks given by:
Привет, аз като видна футболистка Big Grin играя ролята на мениджър и връзка между двата клуба за организиране на футболно мероприятие. При нас се събраха хората:
blajkoi написа:
ender написа:
madboy написа:1. kito (делници от 19:00 часа нататък съм ОК, събота и неделя ми е възможно почти по всяко време)
2. Любо (и аз съм спочти същия график - делници от 19:00 часа нататък съм ОК (без Понеделник), събота и неделя ми е възможно почти по всяко време)
3.madboy - понеделник, сряда, петък и след 19,00 (понякога и събота)
4. ender - делници от 19:00 часа нататък съм ОК (без понеделник и сряда), събота и неделя ми е възможно почти по всяко време
5 i 6. Двама сме, всеки ден след 21ч можем, през останалите дни ако е с 1ден по-рано можем и след 15ч. без неделя и понеделник.

Възможните дни/часове са понеделник, сряда и петък след 19ч.
Остана да кажете терен (при нас предложенията са - балона под ИКЕА, игрищата зад Арена Армеец) и дали събрахте футболен отбор Wink
Цитирай
Thanks given by:
Колеги, ръкавицата е хвърлена, ще отговориме ли?
Цитирай
Thanks given by:
Еми да,ма сме онли 3-ма. Smile
Volvo V50 D5 2006
Volvo S70 2.5 TDI
Volvo V40 1,9D 115h.p 2004
Nissan Primera P10 2.0D - ex.
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)