The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джагата за мигачите и къси/дълги

#1
Някой свалял ли тази джага и дали е на едно тяло с чистачките. Гледах сайтовете ама не можах да открия снимко.
Reply

#2
ето ти тука една снимка от ебай дано ти помогне
[Image: d2_1_b.JPG]
Reply

#3
MichaelLeRoi Wrote:Някой свалял ли тази джага и дали е на едно тяло с чистачките. Гледах сайтовете ама не можах да открия снимко.
Провери ли във Вадис-а? Аз сега ще погледна
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#4
Тази снимка мисля, че ще помогне, а линка за цената да ми дадеш, че в ебай :oops: нищо не схващам.
Reply

#5
MichaelLeRoi Wrote:Тази снимка мисля, че ще помогне, а линка за цената да ми дадеш, че в ебай :oops: нищо не схващам.

Ето го линка, че малко трудно го намерих пак ;о)
Reply

#6
[quote="Anonymous"]Някой свалял ли тази джага и дали е на едно тяло с чистачките. Гледах сайтовете ама не можах да открия снимко.

Сваляш корите около кормилния прът (има два болта под волана отстрани свалят се и без да го сваляш, но трябва да го завъртиш така че да доидат отгоре на волана), след това изваждаш буксата с кабелине отзад(не помня дали имаше някакви палци), отгоре и отдолу на комутатора се показват малси палчета натискаш ги двете заедно към лостчето и го издърпваш на ляво(по дължина на лоста), няма никакви болтове но малко трудно излиза че подпира отстрани в таблото, ако си с чупещ волан свали го най-надолу ще ти е по-лесно.
Успех!!!
Извиняваите някои път забравям да се логна преди да пиша
Reply

#7
Спокич, оправих се вече, дългите си дойдоха.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)