The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблеми с ниските обороти на 460

#11
няма да ти оговори------не го е пробвал!А Аз съм !Точно както казаш е !
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#12
andro440 Wrote:
nikistk Wrote:
andro440 Wrote:ламбдата не играе роля за оборотите -а единствено за по нисък разход на гориво и по малко вредни емисии в изгорелите газове , ТЯ следи Неизгорелия КИСЛОРОД в отработените и изгорели петролни продукти и ако нещо не е наред ,донамества изгарянето им да стане пълноценно ..! това е ролята на ламбдтата /КИСЛОРОДНИЯ ДАТЧИК/ ...от него ,,,с него или без него -оборотите не трепват!


Учителю поназнайваш някои работи ама не всичко.
Вземи прочети някъде около 1 тон литература и тогава пиши.
То и това не е гаранция за компетентност..............
Не подвеждай хората с грешните си разбирания.


Ами дай им верните си разбирания Ти ,след като си прочел 1 тон книги за зилове и газ-ки . По добре ще е за теб ,вместо да пишеш глупости и подвеждащи неща ...просто да си замълчиш .Ела и пред теб ще извадя ламбдата при работещ двигател на двата модела 4-та серия -моно и пълна инжекция /защото имам две коли и са такива -ако НЕ трепнат оборотите ,значи си чел грешните книги.И има по добър начин да се докажеш в нещо ,ако искаш ,вместо да се заяждаш из форумите.Нямам лоши чувства към никого ,но ти сам си ги насаждаш ...


Най обичам когато някой пише по инерция без да мисли и синее чак от злоба.
Учителю искаш да ме убедиш че неправилно работеща ламбда не влияе на разхода?
Айде съпри се внимавай какво пишеш че дъщеря ми ти се смее дето е шофер от 6 месеца.
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply

#13
nikistk Wrote:Най обичам когато някой пише по инерция без да мисли и синее чак от злоба.
Учителю искаш да ме убедиш че неправилно работеща ламбда не влияе на разхода?
Айде съпри се внимавай какво пишеш че дъщеря ми ти се смее дето е шофер от 6 месеца.

НИКИ ... Спри се ти, бре човек! Единствения, който "пише по инерция без да мисли и синее чак от злоба" си ти!

1. Андро ти е казал следното: "ламбдата не играе роля за оборотите -а единствено за по нисък разход на гориво и по малко вредни емисии в изгорелите газове". Къде видя, че е казал "неправилно работеща ламбда не влияе на разхода"?

2. Доклада ти по мнението на Миро не е адекватен! В мнението си той казва, че ламбдата не влияе на оборотите, което е въпроса на темата.

3.При следващо определение(от рода на "Учителю", "Богове" и други подобни) към участник във форума, ще последва наказание спрямо теб за системно нарушаване на точка 8. от правилата за писане във форума:
Quote:8. Теми или мнения с откровено заяждане, обиди, всякакви квалификации, нецензурен и вулгарен език, неприличен тон или агресивно поведение, ще бъдат трити без предупреждение!
Reply

#14
1. Андро ти е казал следното: "ламбдата не играе роля за оборотите -а единствено за по нисък разход на гориво и по малко вредни емисии в изгорелите газове". Къде видя, че е казал "неправилно работеща ламбда не влияе на разхода"?

И според теб това верно ли е.Що не се консултираш с Мевдо?

2. Доклада ти по мнението на Миро не е адекватен! В мнението си той казва, че ламбдата не влияе на оборотите, което е въпроса на темата.

До колкото си спомнян темата е - Проблеми с ниските обороти на 460

3.При следващо определение(от рода на "Учителю", "Богове" и други подобни) към участник във форума, ще последва наказание спрямо теб за системно нарушаване на точка 8. от правилата за писане във форума:
8. Теми или мнения с откровено заяждане, обиди, всякакви квалификации, нецензурен и вулгарен език, неприличен тон или агресивно поведение, ще бъдат трити без предупреждение!

А това което ти пишеш не е ли откровенно заяждане и защо без предупреждение за да не може да се докаже истината ли?
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply

#15
Кое е заяждане бре Ники...

Как да е без предупреждение, след като самия ми пост е предупреждение,
а и защо трябва да има предупреждение след като два пъти си банван, точно за заяждане с участници във форума.

Дай да видим сега твоята истина...
Reply

#16
Същите сте си не сте се променили и очаквате от другите да ви мълчат и кланят.
чети какво съм ти отговорил и не си съчинявай.
Между другото какво ти е образованието в частност придобитата специалност та изразяваш мнение за
очевадно грешна концепция изразена от съфорумец който също няма нужната квалификация за да
отсича кое е правилно и кое не.Форумът до колкото си спомнян е за взаимопомощ а не за разчистване на сметки.
Между другото ако си бил но националната там заявих че отговарям за всяка своя дума написана в
форума с името си и компетентността си.И не чух едно възражение.
Съгласен ли си да уредим една среща и да ме убедите във вашата компетентност че нещо никакви не се виждат.
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply

#17
Ооооооох Ники, не е лесна твойта...
Ще ти спестя отговорите на всичките ти терзания...

Преспи, утре пак чети и мисли!
Reply

#18
за срещата ---пишете ме ! Big Grin обаче да се уговорим от сега .... ако ламбда сондата не/ влияе на оборотите,загубилия спора ще си я навре на едно тъмно място,а вместо клип ще се появи фотокопие на диплома му :mrgreen:
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#19
Уважаеми колеги, виждам неподходящ език сред думите ви.
Преди да бъдат провокирани модераторите, ще апелирам за нормално и цивилизовано поведение и отношение.
И ще посъветвам - ако някой има мнение, да го защити с факти. А не да влага емоции и да държи остър тон.
Благодаря за вниманието.

Поздрави,
Янков
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#20
miro343 Wrote:за срещата ---пишете ме ! Big Grin обаче да се уговорим от сега .... ако ламбда сондата не/ влияе на оборотите,загубилия спора ще си я навре на едно тъмно място,а вместо клип ще се появи фотокопие на диплома му :mrgreen:


Преди да дойдеш мини и попитай Мевдо дали случайно ей така между другото не съм прав.


И няма нужда да вадите от темата изречения и да ги интерпретирате както си искате.
В резюме колегата се оплаква от това цитат :Карам Волво 460,1995 год,бодигард.Имам проблеми с ниските обороти.При първото запалване,колата работи 5 сек. и угася.После паля,що-годе работи,но с нестабилни обороти,прекъсва.Когато подем газ и върна газта,оборотите рязко падат,колата почти угася и малко преди да угасне се форсира сама.Гори много!Смених всичко по високото напрежение,свещите,но проблема си остава.Моля ви дайте идеи какво да направя,за да се оправи този проблем!

Аз изразих съмнение че ламбдата не работи по един или друг начин .
Учителят всестранно и необятно знаещ веднага скача и реве че не съм прав.
Не му е за първи път да не вижда по далече от носа си но това е предмет на друга тема.
Питам колегите компетентни в форума Ламбда сондата влияе ли на работата на двигателя
и има ли отношение върху разхода на гориво.
Цитат от самия Андро : "ламбдата не играе роля за оборотите -а единствено за по нисък разход на гориво и по малко вредни емисии в изгорелите газове" =
Какъв полет на мисълта в едно изречение да напишеш нещо и да го отречеш.
Оставям на вас господа модератори да ви видя до къде ще стигнете този път.
И ако май съм прав желая наказание за някои модератори заради некомпетентната си намеса и на видно място извинение .
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)