The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблеми с ниските обороти

#1
Карам Волво 460,1995 год,бодигард.Имам проблеми с ниските обороти.При първото запалване,колата работи 5 сек. и угася.После паля,що-годе работи,но с нестабилни обороти,прекъсва.Когато подем газ и върна газта,оборотите рязко падат,колата почти угася и малко преди да угасне се форсира сама.Гори много!Смених всичко по високото напрежение,свещите,но проблема си остава.Моля ви дайте идеи какво да направя,за да се оправи този проблем!
Reply

#2
jyjyba Wrote:Карам Волво 460,1995 год,бодигард.Имам проблеми с ниските обороти.При първото запалване,колата работи 5 сек. и угася.После паля,що-годе работи,но с нестабилни обороти,прекъсва.Когато подем газ и върна газта,оборотите рязко падат,колата почти угася и малко преди да угасне се форсира сама.Гори много!Смених всичко по високото напрежение,свещите,но проблема си остава.Моля ви дайте идеи какво да направя,за да се оправи този проблем!
Може да провериш палеца в разпределителната капачка, там имах проблем и немдържеше обороти, след смяната се оправи,виж палеца дали е нагорял. Големият разход може да се дължи и на неправилно работещ дебитомер(често се среща като проблем), също може да е ламбда сонда, ако имаш такава.
Веднъж VOLVO, завинаги VOLVO ...
Сега: VOLVO V40 1.9D 115hp 2002г,.
предишна: VOLVO V40 1.9D 115hp 2003г.
предишна: VOLVO 440 Turbo 1989г.
Reply

#3
ей ,не се научихте да казвате -имам бодигард с двигател /ЕП / !...1.8 -моно ...или ФТ ...
и за инфо -всичките имат ламбди ....

и най накртая -на газ ли палиш ?
Reply

#4
andro440 Wrote:ей ,не се научихте да казвате -имам бодигард с двигател /ЕП / !...1.8 -моно ...или ФТ ...
и за инфо -всичките имат ламбди ....

и най накртая -на газ ли палиш ?
Какво е това ЕП и ФТ,иначе си е 1.8 пълна инджекция.И паля на бензин!
Reply

#5
jyjyba Wrote:
andro440 Wrote:ей ,не се научихте да казвате -имам бодигард с двигател /ЕП / !...1.8 -моно ...или ФТ ...
и за инфо -всичките имат ламбди ....

и най накртая -на газ ли палиш ?
Какво е това ЕП и ФТ,иначе си е 1.8 пълна инджекция.И паля на бензин!
модела на двигателя е -потърси и прочети какво значат символите преди цифрите
и ако е 1,8 -все си мисля ,че е моноинжекция -пълните инжекции са или 1,7 или 2.000 куб ,може и да греша ,
Reply

#6
Б16 -също е фулгруп
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#7
miro343 Wrote:Б16 -също е фулгруп

da DA ..ДА
фул груп е и е пълна инжекция ,но е рядък модел ,както и Ти..бях изключил за 1,6-извини ме
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)