The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V70 2.0t 98g. Колата гасне като загрее

#1
Здравейте, отскоро имам V70 2.0t 180hp, колата нямаше никакви проблеми до скоро, но от около 5-6 дни след като загрее гасне, това се случва само при ниски обороти, на място. Пуснахме й диагностика, защото на таблото излезе грешка, оказа се, че дава грешка дебитомер, но според няколко различни сервиза, с които работя (занимавам се с авточасти от 10тина години), а и според мен, няма логика да е дебитомера, сменихме капачка палец и свещи, дори и датчик положение колянов вал (всичко на Bosch), изчистихме дебитомера, изчистихме и грешката, но проблема се появява, на първия сфетофар. Колата си върви добре, няма прекъсване или покачване на разхода на бензин, но продължава да гасне, и по - изнервящото е , че при опит за палене е като задавена (пали много трудно и мирише на богата смес). Не ми се сменя дебитомер, защото никак не е сигурно, че е от него, моля ако сте имали такъв проблем споделете мнение, ще съм много благодарен за всеки съвет.
Reply

#2
И цяла европа да зареждаш с части хората разбираци от волво се броят на пръсти.
Ако не броим мотофое ........ остава Ники
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=26108">viewtopic.php?f=21&t=26108</a><!-- l -->
успех!!!
volvo v40 1,8  1999г.
[Image: ab206894.gif]
Reply

#3
Благодаря колега, писах му на ЛС, дано се отзове, иначе говорих и с Роби от Мото пфое, утре имам час при него дано се разбере какъв е проблема. Благодаря отново!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)