The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
АСК: Transmission performance low

Около 4500 лв само мозъка е 2100 лв той е чисто нов всичко друго рециклирано от немско
Reply

Малко повечко но както е да е, около 4500-5500лв е нормална цена за приличен рециклаж с нови части.
Reply

Мойта е 5 степенне за тва е по евтино каза Коко
Ти след ремонта на АСК как се държи колата
Reply

Държи се нормално кутията, както трябва да се държи; да видим до кога Smile
Reply

Гаранция дадоха ли ти ?
Reply

Колеги от както се постопли и времето.. нещата не отиват на добре.
На какво може да се дължи при напълно загряла кутия смяната от R на N или от R на P да става със супер силен удар. Направо първия път помислих, че някой се удари в мен. Усеща се точно на мястото на скоростната кутия. Ако много бързо сменя от R на D почти не се усеща. Също ако е студена кутията няма никакви проблеми.
Reply

Кутията е 6 степенна. Забравих да напиша. Също така от известно време се чува някакъв по странен звук от кутията... нещо като бучене.
Reply

Здравей колега приготви 5 хилки и отиваи при бате Коко от Малинова Долина
Reply

relaksa Wrote:Здравей колега приготви 5 хилки и отиваи при бате Коко от Малинова Долина
Е** му.... то е ясно, че кутията има проблем, ама тази цифра ми се струва прекалена да я преглътна. Чудя се дали да не рискувам с втора ръка кутия - знам, че няма гаранция, но реално ако намеря що годе читава да ме изкара 50-60 000, след това я камилата я камиларя.
Reply

Volvo_xcxc Wrote:
relaksa Wrote:Здравей колега приготви 5 хилки и отиваи при бате Коко от Малинова Долина
Е** му.... то е ясно, че кутията има проблем, ама тази цифра ми се струва прекалена да я преглътна. Чудя се дали да не рискувам с втора ръка кутия - знам, че няма гаранция, но реално ако намеря що годе читава да ме изкара 50-60 000, след това я камилата я камиларя.

Колко ще я вземеш 1500-2000лв/ ще набиеш пари за сваляне и качване + ново масло. няма да е много по-малка сумата а риска си остава за теб.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)