The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблем с би ксенон (китаец)

#11
Няма как да светне така !!
Не знам кой плюс разменяш като има само един.
Управлението на фаровете е през минус.
- син/бял е плюс общ за късите и дългите
- син/жълт и син/оранжев са двата минуса
1.Volvo 940, 1991, 2.0 turbo, B200FT, Estate
2.Volvo V70, 2002, 2.4 turbo, D5244T
3.Volvo S80, 2004, 2.4 turbo, D5244T
Reply

#12
И така да е защо при нито една комбинация не ще да светне мигва за кратко и толкоз закачам го и нищо възможно ли е да не ми стига ток или обратното
Reply

#13
Колега, Биксенона няма как да ти светнат две светлини Wink там нещата се случват с движение-(изхвърляне на крушката)
а ако си монтирал лупи там пък има една пластина която се мести и променя дължината на лъча.
но такъв ксенон да светят две светлини Х4 няма. Освен ако не е от тези Х4 с ксенон и халогенна крушка за дълги на един цокъл.
Reply

#14
Колега, аз съм със 460 и фаровете са еднакви до колкото знам. На моето си сложих Би ксенон и съм много доволен, също е от Китай, до тук съм поръчал около 20 такива комплекта не е имало проблем или не са ти правилния комплект или нещо не си свързал както трябва от къде си дай малко снимков материал да видим как са свързани.
Reply

#15
До колкото разбрах моя ксенон се свързва единствено към буксата днес гледах на един познат неговия е по същия начин с тая разлика че плюса не го зема от буксата за фаровете ами директно от акомулатора и ксенона взема информация само от единия фар за къси и дълги моя комплект няма такъв преходен кабел за между двата фара явно съм си купил нещо което не става за моята кола
Reply

#16
kotuoshu Wrote:Няма как да светне така !!
Не знам кой плюс разменяш като има само един.
Управлението на фаровете е през минус.
- син/бял е плюс общ за късите и дългите
- син/жълт и син/оранжев са двата минуса
Затова помолих колегата да измери напрежението, защото повечето неща по колите се управляват по (-), а на този магнит му трябва (+), за да се движи Wink
Ще може да го подкара колегата, но трябват релета, за да пусне (+) на така наречения Би-ксенон.
BG VOLVO Member #00409
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)