The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помощ за волво v40/s40 TURBO

#1
Здравейте, извинявам се ако темата не е за тук но не намерих по подходящ раздел.
От скоро искам да си закупя Волво v40 или s40 за мен е без значение тъй като и двата автомобила ми харесват еднакво. Обаче искам да е бензинов мотор с турбо. Главно се интересувам какво Ви е мнението за турбо моторите като цяло и най вече 1.9 Т4 200hp. Нямам никакви наблюдения върху марката с изключение на едно волво 850 Т5 на мой приятел който го закупи преди няколко месеца и сме с добри впечатления от него. Моля колегите който са имали нещо общо с турбо моторите да споделят мнения (предимства и недостатаци) и като цяло добра идея ли е закупуването на такъв автомобил. Говорим за моделите към 98-99 година. Много ще съм Ви благодарен ако ме насочите и скоро станем колеги по марка Smile .
Reply

#2
Идеята е отлична.Добре си се ориентирал. Колата е бегачка с 200-те коня, разхода на бензин е повече от добър за конете.Много добре понася газифициране.Направо вземай и дано попаднеш на добре поддържан автомобил!
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#3
fisherman772 Wrote:Здравейте, извинявам се ако темата не е за тук но не намерих по подходящ раздел.
От скоро искам да си закупя Волво v40 или s40 за мен е без значение тъй като и двата автомобила ми харесват еднакво. Обаче искам да е бензинов мотор с турбо. Главно се интересувам какво Ви е мнението за турбо моторите като цяло и най вече 1.9 Т4 200hp. Нямам никакви наблюдения върху марката с изключение на едно волво 850 Т5 на мой приятел който го закупи преди няколко месеца и сме с добри впечатления от него. Моля колегите който са имали нещо общо с турбо моторите да споделят мнения (предимства и недостатаци) и като цяло добра идея ли е закупуването на такъв автомобил. Говорим за моделите към 98-99 година. Много ще съм Ви благодарен ако ме насочите и скоро станем колеги по марка Smile .

Здравей !
Аз не съм карал точно този мотор, но пък съм карал 440 турбо, а сега и дизелов с турбо. Ако питаш мен с турбо е по-весело, аз си обичам турбините и не харесвам като цяло атмосферен двигател. Както е казал колегата двигателя е добър, пъргав, сравнително икономичен и здрав, а също и по-трудно се намира в България .
Рано или късно тубината обаче си заминава и се налага смяна с нова или рециклиране на старата. Ако не я смениш рискуваш да караш кола, която ще бъде доста по мудна и неприятна.
Веднъж VOLVO, завинаги VOLVO ...
Сега: VOLVO V40 1.9D 115hp 2002г,.
предишна: VOLVO V40 1.9D 115hp 2003г.
предишна: VOLVO 440 Turbo 1989г.
Reply

#4
Здравей, както обичам да казвам кола без турбо не е кола, особено във Бг.Имал съм две коли, в момента карам третата с бензинови турбо мотори на Волво.
Разбира се всяка нещо се заплаща, но пред възможността да направиш смешни разни БМВ-ца, Ауди-та и т.н. по-скъпата подръжка е малка цена, или с други думи ''Кеф цена няма''.
Ако имаш някакви конкретни въпроси питай, ще се радвам да ти отговоря.
Поздрави
Volvo  480Turbo 1989
Volvo  S40 2T    1998
Много ми харесва 480 ката, но си купих S 40 за да не ме мислят за беден
Volvo  S60 2.5T  AWD 2003
Volvo  S80 T6 AWD 2009
Volvo  V60 T5 Cross Country 2018 
Reply

#5
Много ви благодаря.
А какво да очаквам като слаби и силни места по автомобила?
Също как седят нещата с ръждите, че гледах една в Монтана и беше тръгнала ръжда по праговете и предните калници. Нищо фрапиращо няколко точки но повечето дето съм виждал са здрави.
Reply

#6
Ако все още търсите такава кола ми се обадете на тел: 0888-709-354. Благодаря.
Reply

#7
Моля споделете мнение за ръждите по колата. Гният ли или това при мен е рядко явление?
Reply

#8
Незнам от къде си колега,но я се поразходи малко из града в който живееш,огледай всяко срещнато Волво,и виж колко от тях имат ръжда.Освен ако не е удряно и после зле замаскирано.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)