The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чупещият волан - пада ми в краката

#1
   

Здравейте, колеги. Отдавна ви чета и тук намирам много ценни съвети, но за този ми проблем не намерих отговор и трябваше все пак да се регистрирам Smile .
Имам V40. Не знам, дали се изписва някъде тази информация.
И като шофирам от време, волана вземе, че ми падне на коленете. Така се получава, понеже едни алуминиеви вложки, които държат шасито на чупката към таблото (шасито на таблото), не пасват добре. Шлиците на които се закрепва чупката не влизат плътно, а само контактуват връхчетата им. А както виждам, те са направени да влизат плътно, докрай.

Изглежда като че самия волан трябва да се придвижи аксиално, за да може тези вложки да влязат плътно, така че да носят сигурно тежестта на волана.
Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем, ще се радвам да ми отвори очите!

Прилагам и снимка на болното място.

Поздрави!
Reply

#2
Направих го! Като свалих всички кори и на дневна светлина, разбрах че има две пружини, които пречат на настройката. Откачих ги, стегнах вложките с болтовете, вече си дойдоха на мястото и върнах прижините на мястото им.
Reply

#3
Колега, с това заглавие направо сцепи мрака .... Да ти кажа честно - ти си първия с този проблем, за който съм чувал или който е писал във форума и благодарение на това, че намери решение на проблема, смятам да направя темата важна!
Поздрави!
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#4
Мерси, модераторе! Поздрави и от мен! Wink
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)