The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Доста интересна историйка...

#1
<!-- m --><a class="postlink" href="http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=4794">http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=4794</a><!-- m -->
Reply

#2
sss Wrote:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=4794

Дам аз отдавна съм я чел,лош късмет е имало мом4ето.

Затова съм казал че по околовръстното НЕ МИНАВАМ. :diabloanifire:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#3
Както има на всякъде някакви нередности по пътищата ... - вземи си хеликоптер :angel13: :wink:
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#4
Наистина гадна "случка".
Като се сетя че всеки ден ми се налага да минававам по околовръстното и като се сетя какви са кратери ми призлява.
П.П Приемам предложения за алтернативен маршрут от Техническия Университет до Горна Баня.
Reply

#5
Та на въпросната дупка където е станало случая.
Преди години точно срещу бензиностанцията имаше голяма дупка.
Там вече имаше и челни удъри............лошо.
Жестоко беше!
Като се сетя за трабанчето и за хората какво са преживяли - щото колата беше на банкета....... ммммммм направо ..... ми иде да ...... аде да замълча.
Хората се прибирали от вилата около ~50год. мъж и жена и в тъмното ...... с камион.
Варбург, голф и други марки с различни удъри и ужулвания.
Като работех с камиона си там редовно минавах.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#6
Най-интересното е, че дупките се запълват периодично и след известно време пак се появяват същите дупки .
Примерно пътят зад зоологическата градина го правят всяка есен - напролет не си личи, че някой го е ремонтирал.
Упорити дупки! Big Grin
Reply

#7
А сега да ви кажа една още по голяма простотия.
Тва момче поне е нарушило нещо от закона(поне за оправдание на полицията), а в гр. Враца шефа на полицията е издал заповед да не се пише протокол за ПТП без да се напише Акт, и понеже КАТ няма право да напише акт на общината се получава следната ситуация - Вали дъжд, всичко е вода, скачаш в подобна дупка, правиш колата на попара, при което без да напускаш мястото викаш КАТ, а те ти заявяват, че за да ти напишат протокол трябва да ти напишат и Акт за несъобразена скорост.
Е хаиде кажете тва държава ли е.
Reply

#8
въобще не ме учудва. Членът несъобразена скорост е прфектен за всички случаи. А акт пишат не само във Враца. Тва си е таксата за издаване на прокола :evil: Confusedhock:
Reply

#9
gadnia_metal Wrote:въобще не ме учудва. Членът несъобразена скорост е прфектен за всички случаи. А акт пишат не само във Враца. Тва си е таксата за издаване на прокола :evil: Confusedhock:
Да не се случва, но в такива ситуации не е лошо да викнеш и телевизията :evil:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)