The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
централно заключване

#11
Моите ги рециклираха в някако село около Пловдив. Следващия рециклаж струва 5 лева (цени от преди две години).
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#12
Моите ги рециклираха в някако село около Пловдив. Следващия рециклаж струва 5 лева (цени от преди две години).
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#13
Това с централното е мн,кофти - от 4-5 дни и при мен задна лява врата отказаSad Заключва почти винаги,но не отключва никога.Махнах кората на вратата,гледам при заключване/отключване машинката се мъчи нещо но не и стигат ''силичките''. Пробвах с почистване и смазване на машинката и механизма на вратата,но нищо не помогна.Та някой може ли да каже,къде мога да си намеря и лесен ли е демонтажа(гледам че май само с един болт е хваната за рамката на вратата).
Благодаря предварително!
Reply

#14
Това с централното е мн,кофти - от 4-5 дни и при мен задна лява врата отказаSad Заключва почти винаги,но не отключва никога.Махнах кората на вратата,гледам при заключване/отключване машинката се мъчи нещо но не и стигат ''силичките''. Пробвах с почистване и смазване на машинката и механизма на вратата,но нищо не помогна.Та някой може ли да каже,къде мога да си намеря и лесен ли е демонтажа(гледам че май само с един болт е хваната за рамката на вратата).
Благодаря предварително!
Reply

#15
Е предни де предни, то моето задни няма или поне не съм ги видял де са.
Reply

#16
Е предни де предни, то моето задни няма или поне не съм ги видял де са.
Reply

#17
Ами наведи се по-хубаво и аз ще ти ги покажа, къде са на 850 "задните" биелетки , Ице, хубаво хем ще ги видиш! ХАХАХА! Big Grin
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#18
Ами наведи се по-хубаво и аз ще ти ги покажа, къде са на 850 "задните" биелетки , Ице, хубаво хем ще ги видиш! ХАХАХА! Big Grin
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#19
И аз да се присъединя към хора от гласове, оплакващи се от централно заключване.
В големите порои ми полудяха машинките както си карам - включват се и се изключват сами. Ни да спреш, ни да караш. Не можеш и да оставиш колата и да се прибереш. Така продължи няколко минути, докато спряха. На другия ден я водя на едни момчета алармаджиии - какво се оказа - релето за управление се е овлажнило, дава на постоянен контакт и резултата: Confusedhock: всички машинки изгарят без тази на шофьорската врата, която е на отделна верига.
Сега съм взел машинки 2-ра употреба от Жоро и Еми и ще ги оправям.
Кой да ми каже да извадя навреме бушона!!! :oops:

Та, машинки има все още в магазина при GT1.
За ремонт и монтаж мога да препоръчам: Автоаларми "Кодел" на ул. "Тунджа" до Баня "Мадара" - на ул. "Прага". Тел.: 9534119.
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#20
И аз да се присъединя към хора от гласове, оплакващи се от централно заключване.
В големите порои ми полудяха машинките както си карам - включват се и се изключват сами. Ни да спреш, ни да караш. Не можеш и да оставиш колата и да се прибереш. Така продължи няколко минути, докато спряха. На другия ден я водя на едни момчета алармаджиии - какво се оказа - релето за управление се е овлажнило, дава на постоянен контакт и резултата: Confusedhock: всички машинки изгарят без тази на шофьорската врата, която е на отделна верига.
Сега съм взел машинки 2-ра употреба от Жоро и Еми и ще ги оправям.
Кой да ми каже да извадя навреме бушона!!! :oops:

Та, машинки има все още в магазина при GT1.
За ремонт и монтаж мога да препоръчам: Автоаларми "Кодел" на ул. "Тунджа" до Баня "Мадара" - на ул. "Прага". Тел.: 9534119.
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)