The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ксенони ?

#21
Не знам как се кара с ксенони, не съм карал, но знам колко е ШИБАНО като се разминавам с коли с подобни фарове... Confusedhock:
Разказва ми се играта на очите Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#22
Не знам как се кара с ксенони, не съм карал, но знам колко е ШИБАНО като се разминавам с коли с подобни фарове... Confusedhock:
Разказва ми се играта на очите Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#23
Pavko Wrote:Не знам как се кара с ксенони, не съм карал, но знам колко е ШИБАНО като се разминавам с коли с подобни фарове... Confusedhock:
Разказва ми се играта на очите Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:

зависи от много рабти ако са настроени правилно не е проблем мойте преди настройката светеха кой където си иска
Reply

#24
Pavko Wrote:Не знам как се кара с ксенони, не съм карал, но знам колко е ШИБАНО като се разминавам с коли с подобни фарове... Confusedhock:
Разказва ми се играта на очите Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:

зависи от много рабти ако са настроени правилно не е проблем мойте преди настройката светеха кой където си иска
Reply

#25
Не знам как се кара с ксенони, не съм карал, но знам колко е ШИБАНО като се разминавам с коли с подобни фарове... написа Pavko

Aми за целта има съвременни очила за нощтно и мъгливо време и нищо не те дразни .Ти поне рабитиш в рекламата и трябва да си наястно.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#26
Не знам как се кара с ксенони, не съм карал, но знам колко е ШИБАНО като се разминавам с коли с подобни фарове... написа Pavko

Aми за целта има съвременни очила за нощтно и мъгливо време и нищо не те дразни .Ти поне рабитиш в рекламата и трябва да си наястно.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#27
Абе заеби тая работа с очилата, аз нали съм с очила, антирефлексни и к'во ли не още, ама като ти блеснат в очите нема мърдане, оня ден като се прибирахме от Пловдив, съм карал със 100-110, аз толкова икономично тая кола НИКОГА до сега не съм я карал Big Grin
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#28
Абе заеби тая работа с очилата, аз нали съм с очила, антирефлексни и к'во ли не още, ама като ти блеснат в очите нема мърдане, оня ден като се прибирахме от Пловдив, съм карал със 100-110, аз толкова икономично тая кола НИКОГА до сега не съм я карал Big Grin


Attached Files Thumbnail(s)
       
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#29
за тази цел ти трябват хелиоматик, разликата е осезателна, но все пак срещу дълги и нерегулирани фарове нищо не помага Confusedhock:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#30
за тази цел ти трябват хелиоматик, разликата е осезателна, но все пак срещу дълги и нерегулирани фарове нищо не помага Confusedhock:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)