The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ИЗПАРИТЕЛ ЗА ТУРБО?

#11
благодаря за инфото на всички ,а и за последната оферта (която е примамлива) , но най-вероятно ще се разделям със "ШВЕДА" Cry
Reply

#12
благодаря за инфото на всички ,а и за последната оферта (която е примамлива) , но най-вероятно ще се разделям със "ШВЕДА" Cry
Reply

#13
Moxy Wrote:Не е задължително да е газов инжекцион. Има си изпарители за турбо двигатели и се продават при повечето газаджии, а да не говорим, че и нормален изпарител може да се направи да работи на кола с турбина. За целта трябва да се затвори капакът зад мембраната на втората степен, за да може с един щуцер и едно маркуче да се свърже вече затвореното пространство зад мембраната с въздуховода след турбокомпресора или евентуално след интеркулера. Тогава вече изпарителят работи от разликата в двете налягания - след турбото и в смесителната плочка, където има ускорение на потока и съответно малко по-ниско налягане.

здравей колега.!я обясни по подробно какво става в такъв случай! според мен,като надуе турбината /при условие ,че сме направили щуцер на втора камера/ изпарителя ще отвори до последно -притока на газ...!Няма ли в такъв случай да се дави тая кола?аз мисля да пробвам,защото сум виждал подобно изпълнение .
460
Reply

#14
Moxy Wrote:Не е задължително да е газов инжекцион. Има си изпарители за турбо двигатели и се продават при повечето газаджии, а да не говорим, че и нормален изпарител може да се направи да работи на кола с турбина. За целта трябва да се затвори капакът зад мембраната на втората степен, за да може с един щуцер и едно маркуче да се свърже вече затвореното пространство зад мембраната с въздуховода след турбокомпресора или евентуално след интеркулера. Тогава вече изпарителят работи от разликата в двете налягания - след турбото и в смесителната плочка, където има ускорение на потока и съответно малко по-ниско налягане.

здравей колега.!я обясни по подробно какво става в такъв случай! според мен,като надуе турбината /при условие ,че сме направили щуцер на втора камера/ изпарителя ще отвори до последно -притока на газ...!Няма ли в такъв случай да се дави тая кола?аз мисля да пробвам,защото сум виждал подобно изпълнение .
460
Reply

#15
zdravewite kolegi imam problem s gazovoto na 460 turbo izparitela koito montiram e lovato turbo s izravnitel za nalqgane no ne sam siguren kade trqbva da sloja smesitela za gaz i v katalozite ne izliza kak1v trqbva da bade to4no daite nqkakav savet blagodarq
Reply

#16
zdravewite kolegi imam problem s gazovoto na 460 turbo izparitela koito montiram e lovato turbo s izravnitel za nalqgane no ne sam siguren kade trqbva da sloja smesitela za gaz i v katalozite ne izliza kak1v trqbva da bade to4no daite nqkakav savet blagodarq
Reply

#17
Здравейте, и Аз съм решил да сложа изпарител за Турбо, кажете какъв трябва да си взема? И от къде мога да взема, питах поне на три места и все ме убеждават, че ми трябва газов инжекцион !!! Хубаво ма много пари, пък си имам всичко цяла уредба (с вакумен изпарител) от старото ми Пежо, искам само да сменя изпаритела.
Reply

#18
ето малко информация за колегите които се интересуват: надявам се, че се оправяте с руския.
Колега ако наистина ще слагаш конвенционална АГУ отивай само в проверени сервизи. Много внимавай за размера на плочката. Дори и всичко друго по уредбата да е направено отлично то може да се оака ако са ти сложили плочка:
" плочка за твоята кола няма ама, и тази става".
Успех с монтажа.


Attached Files
.zip   LOVATO-izparitel.zip (Size: 10.19 MB / Downloads: 921)
Reply

#19
Да много хубаво ръководство Big Grin всъщност за плочката си много прав. За сервиз и магазинче някой може ли да каже нещо?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)