The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo V70R

#1
Здравейте колеги. Скоро ще стана собственик на Волво В70Р. Колата е имала лек удар отпред и е със сменена броня , както и спойлера на тавана е продаден. Питането ми е някой продава ли предна броня или поне само добавката и спойлер. Иначе колкото до колата - 240 коня както знаете + чип настроен доста агресивно резултата е около 280 коня Smile
Reply

#2
Branko2971 Wrote:Здравейте колеги. Скоро ще стана собственик на Волво В70Р. Колата е имала лек удар отпред и е със сменена броня , както и спойлера на тавана е продаден. Питането ми е някой продава ли предна броня или поне само добавката и спойлер. Иначе колкото до колата - 240 коня както знаете + чип настроен доста агресивно резултата е около 280 коня Smile
Колега , S60R и V70R не бяха ли фабрично 300 коня? Или не съм фен на марката повече.. :roll:
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#3
momcho00 Wrote:
Branko2971 Wrote:Здравейте колеги. Скоро ще стана собственик на Волво В70Р. Колата е имала лек удар отпред и е със сменена броня , както и спойлера на тавана е продаден. Питането ми е някой продава ли предна броня или поне само добавката и спойлер. Иначе колкото до колата - 240 коня както знаете + чип настроен доста агресивно резултата е около 280 коня Smile
Колега , S60R и V70R не бяха ли фабрично 300 коня? Или не съм фен на марката повече.. :roll:
   
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#4
Страхотна тема за раздел Спорт и Тунинг... Wink
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#5
bell Wrote:
momcho00 Wrote:
Branko2971 Wrote:Здравейте колеги. Скоро ще стана собственик на Волво В70Р. Колата е имала лек удар отпред и е със сменена броня , както и спойлера на тавана е продаден. Питането ми е някой продава ли предна броня или поне само добавката и спойлер. Иначе колкото до колата - 240 коня както знаете + чип настроен доста агресивно резултата е около 280 коня Smile
Колега , S60R и V70R не бяха ли фабрично 300 коня? Или не съм фен на марката повече.. :roll:
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Ахъ...
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#6
Колеги колата е 1998г. Ако прочетете малко повече и спрете с тъпите коментари , ще разберете. 237PS - 240 HP. Мощтност постигната при работно налягане около 0.7-0.8 заводско , а колата в момента работи на 1.2-1.3 бара./ Поздрави и моля по-малко хейт Smile
Reply

#7
Привет колега,
по принцип питането Ти е за раздел : <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewforum.php?f=11">viewforum.php?f=11</a><!-- l -->
.
А относно ремонти и съвети,за раздел : <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewforum.php?f=8">viewforum.php?f=8</a><!-- l -->

Поздрави и успех с намирането на броня,за все още не закупената кола.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#8
Branko2971 Wrote:Колеги колата е 1998г. Ако прочетете малко повече и спрете с тъпите коментари , ще разберете. 237PS - 240 HP. Мощтност постигната при работно налягане около 0.7-0.8 заводско , а колата в момента работи на 1.2-1.3 бара./ Поздрави и моля по-малко хейт Smile
Тука хейт от моя страна не виждам.Като не си определил коя година е колата , нормално е да си помисля за 300 коньовата версия , айде със здраве и безаварийно. Wink
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#9
Благодаря Kangalov. Колата вече я експлоатирам Smile Както казах нов съм и не знам разделите още , съжалявам. Благодаря и на теб momcho00. Питане по темата " тунинг " според вас заслужава ли си да дам 400 паунда за регулируемо окачване ? На предишната ми кола бях с такова и не мърдаше от пътя , но не знам на тази как ще се отрази. Преди карах БМВ Е30 с 4.0 осемцилиндром мотор , но беше 1200 кг , но тази незнам като я втвърдя как ще е Smile Благодаря предварително Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)