The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
грешка на бордовия компютър

#1
търся отговора на един въпрос.притежаваме волво s60 и изписва на бордовия компютър грешка?мисля че аз съм виновна защото по време на движение стъпих с колене рязко на седалката за да се обърна да завия детето,тогава мъжа ми каза че е изписало тази грешка и сега че чувствам виновна.има ли начин тази грешка да се изчисти ръчно от бордовия компютър или трябва да го караме някъде?попринцип е на италянски с което ме затруднява малко с превода но ще се справя с гугал преводача.ако някой е имал подобен проблем моля напишете ми какво да направя.мъжа ми мисли че е дало грешка на аербеците на седалките,но аз не разбирам и затова търся съвет
Reply

#2
Каква грешка е записала колата? Малко вероятно ми се струва от стъпване на седалката и то пасажерската да запише грешка. Съобщенията за грешки се трият с компютър, а ако не е нещо сериозно изчезват след отстраняване на проблема. Има начин и за смяна на езика на колата, но все пак помогни ни ти, за да можем да помогнем и ние.
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#3
radostina Wrote:търся отговора на един въпрос.притежаваме волво s60 и изписва на бордовия компютър грешка?мисля че аз съм виновна защото по време на движение стъпих с колене рязко на седалката за да се обърна да завия детето,тогава мъжа ми каза че е изписало тази грешка и сега че чувствам виновна.има ли начин тази грешка да се изчисти ръчно от бордовия компютър или трябва да го караме някъде?попринцип е на италянски с което ме затруднява малко с превода но ще се справя с гугал преводача.ако някой е имал подобен проблем моля напишете ми какво да направя.мъжа ми мисли че е дало грешка на аербеците на седалките,но аз не разбирам и затова търся съвет

Тази кола има навика да пише съобщения за какво ли не. От изгоряла крушка до свършила течност за чистачки.
Добре ще е да се види какво точно е съобщението. Виж в тази тема: http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...=8&t=28196 и си дръпни необходимия ти превод.

Като цяло едва ли от стъпане и други такива върху седалката ще запише грешка колата. Някакъв друг е проблема. Ако грешката е свързана с бомбите(еърбеците) трябва да се прочете колата, за да се разбере какво точно и е проблема. Тази кола грешки за еърбеците може да запише и от неизправност в таблото и от една камара други неща.
Reply

#4
Възможно е прекъсване на подгрева на седалката!
Reply

#5
tisho0505 Wrote:Възможно е прекъсване на подгрева на седалката!

Да и ще запише грешка за бомбите. Ако рюлтана се скъса то единственото по което се разбира е, че не грее. За това грешки които излизат на таблото не записва. Wink
Reply

#6
Аз, записах грешката: SRS-AIRBAG ASSISTENZA URG. Дано някой да ми каже какво означава и дали може да се отстрани по някакъв начин ?

АЗ ЗАПИСАХ ГРЕШКАТА SRS-AIRBAG ASSISTENZA URG.ДАНО НЯКОЙ ДА МИ КАЖЕ КАКВО ОЗНАЧАВА И ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ ОТСТРАНИ ПО НЯКАКЪВ НАЧИН
Reply

#7
radostina Wrote:Аз, записах грешката: SRS-AIRBAG ASSISTENZA URG. Дано някой да ми каже какво означава и дали може да се отстрани по някакъв начин ?

АЗ ЗАПИСАХ ГРЕШКАТА SRS-AIRBAG ASSISTENZA URG.ДАНО НЯКОЙ ДА МИ КАЖЕ КАКВО ОЗНАЧАВА И ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ ОТСТРАНИ ПО НЯКАКЪВ НАЧИН



Коя година е колата?
Принципно без да се прочете няма как да се разбере какво точно е причинило появяването на грешката. Да се наблюдават някакви аномалии с таблото? Например самосверяващ се часовник, липса на индикация за дълги светлини?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)