The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фарове V70 2000-2005

#1
Здравейте колеги,

Дали някъде могат да се намерят такива фарове:


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#2
Поразгледай в този сайт :
.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.ipdusa.com/prodtype.asp?CAT_ID=970&numRecordPosition=0&categorycrumbs=">http://www.ipdusa.com/prodtype.asp?CAT_ ... orycrumbs=</a><!-- m -->
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#3
Защо го пращаш в Америка да гледа за фарове, след като тук в Европа си имаме достатъчно! Smile

Погледни в немския или френския, или в белгийския E bay. Доста по- лесно ще се получи с доставката.

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#4
Защото съм ползвал този сайт и него знам.А като съм му го посочил,значи имам нещо в предвид,само да си хареса.Има фирма в Румъния,която ги кара нещата за 10-15 дена на посочената цена в сайта. Wink
Ти като знаеш друг,що не му каза на колегата до сега,ами чакаше някой да даде акъл и ти да налееш само маслото.
Ти си на ход...
:mrgreen:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#5
Kangalov Wrote:Защото съм ползвал този сайт и него знам.А като съм му го посочил,значи имам нещо в предвид,само да си хареса.Има фирма в Румъния,която ги кара нещата за 10-15 дена на посочената цена в сайта. Wink
Ти като знаеш друг,що не му каза на колегата до сега,ами чакаше някой да даде акъл и ти да налееш само маслото.
Ти си на ход...
:mrgreen:

А може ли аз кЪт по-брЪз Big Grin дЪ са включа сЪс спам ? Wink

Вальо, мен специално ме заинтригува много написаното от теб, би ли дал повече подробности.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#6
Kangalov Wrote:Защото съм ползвал този сайт и него знам.А като съм му го посочил,значи имам нещо в предвид,само да си хареса.Има фирма в Румъния,която ги кара нещата за 10-15 дена на посочената цена в сайта. Wink
Ти като знаеш друг,що не му каза на колегата до сега,ами чакаше някой да даде акъл и ти да налееш само маслото.
Ти си на ход...
:mrgreen:

Вальо,

не го казах, за да те провокирам, направих го, защото ми беше странно, но ето сега като вдигна завесата, може и на човека да му се е изяснило! Wink

Аз му предложих 3 вариянта, въпрос на избор.
Volvo For life!
Reply

#7
ipd+ нямаха ли и други части освен осветление ... или аз нещо не съм се ориентирал в сайта им? :roll:
Отдавна съм си харесал някои неща за ХС-то, но много скъпа ми се връзва доставката от USA :?
BG VOLVO Member #00409
Reply

#8
аз лично бих те посъветвал да погледнеш тука <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.autokelly.bg/#|SlHsnyfwux2pRmyNH/jJzal3xSUAsJhd1ZLcjBJ40GYJH05430ZpoZIgYPsHIhj21Btua2sAP6A1tnrPgiIgy3Ckg+3t/FSLVqLBbB/621yAiF0GdAi627ucd3In5/2U9HiJekuwHu35dY5QwaLewv0Nk3oqV3LVmOzxqhRzomgQJFIjSg4OEnK0w04tEGzO3uyvhNSalPdGpxv7/eh4hDz5MMG5/o+CqjiRgEby5wY">http://www.autokelly.bg/#|SlHsnyfwux2pR ... jiRgEby5wY</a><!-- m --> има и вариант за отстъпка цените са франко гаража ми-гаража ти
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)