The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined variable $thumblist - Line: 1033 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1033 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кристални фарове за Volvo V40

#1
Колеги,има ли някой да продава запазени кристални фарове за Volvo V40-1998 година-моите са скапани,пък като ги сменям,да сложа поне по добри
Reply

#2
Здравейте,

От скоро съм собственик на ве 40ка 2002-2003.
Всеки ден се ровя из нета за интересни неща.
Попаднах на много добри предложения по моргите. Прегледайте обявите!
Удоволствие е да си с VOLVO.
Reply

#3
Колеги, аз имам ! Перфектни са, с черен кристал. Купувал съм ги чисто нови (350 лева ) единственото нещо което съм им правил е, че купих чисто нови стъкла преди 2 месеца (едното 50 лева) защото старите имаха шупли от камъчета и при слагането освен гуменото уплътнение им слижих и черен силикон (който се вижда при затворен капак) за да не се запотяват ( не се запотяват изобщо) !

Продавам ги !
kolegi az imam perfektni sa s cheren kristal kupuval sum gi chisto novi (350 leva) edinstvenoto neshto koeto im sum pravih e che kupih chisto novi stukla predi 2 meseca (ednoto 50 leva) zashtoto starite imaha shupli ot kamucheta i pri slaganeto osven gumenoto oplutnenie im slojih i cheren silikon (koito ne se vijda pri zatvoren kapak) za da ne se zapotqvat ( I NE SE ZAPOTQVAT IZOBSHTO) !

PRODAVAM GI !


Моля пишете на кирилица !


Attached Files Thumbnail(s)
                       
Reply

#4
Не се вижда при затворен капак !

НЕ СЕ ВИЖДА ПРИ ЗАТВОРЕН КАПАК !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reply

#5
Е да ама не каза цена.
Reply

#6
Цената е 180 за двата.

cenata e 180 za dvata
Reply

#7
Здравеите колеги, видях , че темата е стара ,но ако може някой да ми даде малко информация относно свързване на кристални фарове на v40.
Колата ми е v40 1.6 16v 1999 и както знаем фаровете /особенно къси/са ужасни.
Купих от olx кристални фарове и реших да ги сменя ,но вчера ми направи впечетление на колата на моят приятел /опел/, че неговите фарове /двусекционни/на къси светлини си свети само секцията за късите ,но когато превключи на дълги светят и къси и дълги едновременно.
В първия момент предположих , че има нещо нередно ,но аз знам ,че той е скаран с електричеството и не е пипал нищо по-инсталацията.
Днес се засяках със съседа и го помолих да си пусне фаровете и да превключи /vw/ и .....също както и при опел -при дълги светят и двете секции.
Въпроса ми е :Това да не е само при немските коли или това е нормално- нека колеги с оригинални двусекционни да ми кажат как е при тях ,за да зная да си преправям ли инсталацията или някой ако вече е прававил някакви модификации.
Благодаря ви предварително и весели празници
Reply

#8
sea_iron_man Wrote:Здравеите колеги, видях , че темата е стара ,но ако може някой да ми даде малко информация относно свързване на кристални фарове на v40.
Колата ми е v40 1.6 16v 1999 и както знаем фаровете /особенно къси/са ужасни.
Купих от olx кристални фарове и реших да ги сменя ,но вчера ми направи впечетление на колата на моят приятел /опел/, че неговите фарове /двусекционни/на къси светлини си свети само секцията за късите ,но когато превключи на дълги светят и къси и дълги едновременно.
В първия момент предположих , че има нещо нередно ,но аз знам ,че той е скаран с електричеството и не е пипал нищо по-инсталацията.
Днес се засяках със съседа и го помолих да си пусне фаровете и да превключи /vw/ и .....също както и при опел -при дълги светят и двете секции.
Въпроса ми е :Това да не е само при немските коли или това е нормално- нека колеги с оригинални двусекционни да ми кажат как е при тях ,за да зная да си преправям ли инсталацията или някой ако вече е прававил някакви модификации.
Благодаря ви предварително и весели празници
Светят и дълги,и къси.Заедно!Весели празници и на теб!
Reply

#9
Благодаря за бързия отговор, утре ще започна да разглобявам /днес е празник/ и дано не се запъне нещо .
Лек ден и честит празник на всички
Reply

#10
Иска малко преправяне, защото старата ти инсталация не е предвидена да светят едновременно, има писно доста във форума по казуса.
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)