The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Оригинални части директно от Волво UK за всички модели.

#11
Поздрави и от мен за добрата инициатива, Данчо! Wink

А след съобщението на Методи в една друга тема за една дарена на ВКБ кола , по всяка вероятност ще имаме нужда от разни работи за Volvo 142 модел 1974.....

Хайде да ни върви по вода !!!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#12
Браво,Браво!
Да избутам и аз темата...Да живее полезната търговия!
Остава и с гаранциите,и с фискалните документи по плащанията,всичко да е наред
Wink
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#13
И от мен имаш едно голямо БРАВО !
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply

#14
Kangalov Wrote:Браво,Браво!
Да избутам и аз темата...Да живее полезната търговия!
Остава и с гаранциите,и с фискалните документи по плащанията,всичко да е наред
Wink
Като човек, ползвал веднъж тази услуга, мога да дам мнение, че частите са 100% оригинални и качествени ... вече 1,5 год. нямам ядове Wink

п.с. Сега очаквам някой да ме обвини, че съм на % комисионна ... освен, че съм "скрит агент на МП" :lol: :mrgreen:
BG VOLVO Member #00409
Reply

#15
Питането ми бе за гаранциите и за фискалните документи,които ще се издават за стоката.
Сигурен съм,че ще има много доволни,след като частите са за оригинално влагане.
пп.
Ето един пример :
Поръчвам 5 броя дюзи с подгревни свещи и искам да имам документ за стоката,както и такъв за превоза.Получавам ги,но два броя от дюзите имат фабричен дефект.Как процедираме от там нататък.
Пример втори :
Поръчвам фар или габарит.По време на транспорта по някаква дивашка причина,той се чупи,но аз нямам документ за стоката или просто товара не е застрахован.Как процедираме в този случай.
И ред други примери с които съм се сблъсквал с доставки от вън,за които нямам документ и пия една студена вода от куриера.
.
Тези неща исках да се изяснят,защото чисти сметки и ясни отношения=добри Приятели.
Wink
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#16
Стоката идва директно от склада на Волво. Фактурата се издава директно от Волво и всеки поръчал и платил получава оригинала на фактурата, а за мен остава копие. Доставката до България същото има официялен документ-фактура за цената на превоза.

В случай на фабричен дефект, което е изключителна рядкост, стоката се връща до мен и се подменя от Волво УК, защото е официално закупена и платена. Всяка стока се покрива от стандартната за производителя гаранция при дефект.
Volvo For life!
Reply

#17
Dodo 155 Wrote:Данчо,
позволявам си да преместя темата в "Сервизи и магазини за части", както и да я "закача", за да седи най-отгоре.
Имам само една препоръка - доколкото разбрах доставката до 10кг е 10 лири, т.е. дали ще е 2 или 3 кг, човек пак плаща 10 лири ... или греша?
Ако е така, помисли за GabCo, които возят на около 1 лира/кг, но нямат минимална сума Idea

Бих се замислил за тази опция, но очаквам, когато хората поръчват чистачки или други дреболии да се опитат да се комбинират с други, където е възможно. Дори смятам, че всяка част, която не търпи спешна подмяна, е по-добре да се поръчва комбинирано с други части . Аз живея на около 1 час от куриерите и ще отделям от личното си време, за да помогна, където мога. Държа да отбележа, че това, което правя е изцяло на добра воля и ще съм благодарен на всеки, който може да си организира поръчката, така че да я комбинираме други хора. Ако нещо е спешно и не търпи отлагане, просто се свържете с мен и ще измислим начин.

Например ако си купувате накладки или агренажен ремък или съединител, това може да се направи в предварение със седмици, а при правилно планиране дори с месеци напред. Така аз ще мога да комбинирам заявката ви с други колеги поръчващи си части и да ги изпратя наведнъж с едно ходене до куриера.

Преди някой да започне да се чуди, каква пък ми е изгодата на мен, защото долових такива нотки няколко мнения нагоре. Отговарям, ще ползвам същите отстъпки при закупуване на части за моите коли, ще накараме хора като МП евентулно да преусмислят ценовата си политика и защото ще мога да помогна колеги да си позволят качество на разумна цена.
Volvo For life!
Reply

#18
Колеги,

благодаря на всички за хубавите думи, но сега е време да се превърнат в реалност намеренията ми, което е най-важното.

Искам да направя едно допълнение. След първите вече направени запитвания, виждам че ще има интерес и то голям, затова моля, когато ми пишете освен с рамата на автомобила ако е възможно да добавите и парт. номера на частта. Най- добре да се свържете с МП и да поискате номера и цената на частта, за да можем после да сравним тяхната и нашата цена.

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#19
JMI Wrote:Колеги,

благодаря на всички за хубавите думи, но сега е време да се превърнат в реалност намеренията ми, което е най-важното.

Искам да направя едно допълнение. След първите вече направени запитвания, виждам че ще има интерес и то голям, затова моля, когато ми пишете освен с рамата на автомобила ако е възможно да добавите и парт. номера на частта. Най- добре да се свържете с МП и да поискате номера и цената на частта, за да можем после да сравним тяхната и нашата цена.

Поздрави
Аз си търся частите (съответно парт. номера) от този сайт: <!-- m --><a class="postlink" href="http://carcats.ru/">http://carcats.ru/</a><!-- m -->
Няма нещо, което да не съм намерил там Smile

След това копирам парт. номера и го залепвам тук:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://fakturi.motopfohe.bg/chasti/ReportPage.jsp">http://fakturi.motopfohe.bg/chasti/ReportPage.jsp</a><!-- m -->

И така разбирам търсената част на каква цена се предлага от МП.
Надявам се, че препратките (линковете) ще бъдат полезни за онези, които искат да си направят съответната справка Smile

Поздрави,
Явор
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#20
Благодарско колега янков .Направо ме изкефи .Току що се възползвах от твоите указания ! Още веднъж БЛАГОДАРЯ !!! Ако се отбиеш до Бургас ще почерпя ! скайп krasimir2710
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)