The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Оригинални части директно от Волво UK за всички модели.

#21
Arrow
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#22
Дидо,

благодаря, че си бутнал темата! Smile

Аз имам малко ъпдейт по нея. Няколко колеги си поръчаха неща вече и след като си ги получат се надявам да са доволни и да пишат тук. Smile

Има и нещо важно! Тъй като в Еврозоната се случват някой шизофренични неща, ще изпринтят до 2016 година 1.1 милиярда Евро и ще го раздават под формата на заеми на станите членки. Това означава само едно Еврото, а и Лева в това число ще се се обезценяват. Те вече започнаха и както повечето от вас знаят £1 = 2,70 Лева в момента, което ме поставя в леко неизгодна ситуация. Предвид високия Паунд разликите в цените между UK Волво и МП се очква да с по- малки. Въпреки това, все още много от частите са с достатъчно голяма отстъпка, за да компенсират това. Има обаче артикули, където разликите не са големи. Миналата седмица имах две запитвания, където разликата беше минимална.

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#23
Yankov Wrote:
JMI Wrote:Колеги,

благодаря на всички за хубавите думи, но сега е време да се превърнат в реалност намеренията ми, което е най-важното.

Искам да направя едно допълнение. След първите вече направени запитвания, виждам че ще има интерес и то голям, затова моля, когато ми пишете освен с рамата на автомобила ако е възможно да добавите и парт. номера на частта. Най- добре да се свържете с МП и да поискате номера и цената на частта, за да можем после да сравним тяхната и нашата цена.

Поздрави
Аз си търся частите (съответно парт. номера) от този сайт: <!-- m --><a class="postlink" href="http://carcats.ru/">http://carcats.ru/</a><!-- m -->
Няма нещо, което да не съм намерил там Smile

След това копирам парт. номера и го залепвам тук:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://fakturi.motopfohe.bg/chasti/ReportPage.jsp">http://fakturi.motopfohe.bg/chasti/ReportPage.jsp</a><!-- m -->

И така разбирам търсената част на каква цена се предлага от МП.
Надявам се, че препратките (линковете) ще бъдат полезни за онези, които искат да си направят съответната справка Smile

Поздрави,
Явор

Благодарности и от мен! Много полезно и удобно!

Тук май е онагледено за по-добра ориентация - <!-- m --><a class="postlink" href="http://parts.autoxp.ru/allprices/catalog.aspx?clstep=01130000&mark=volvol&ver=EU2008">http://parts.autoxp.ru/allprices/catalo ... ver=EU2008</a><!-- m -->
VW Golf II'84-ex AUDI 100 C4'93-ex
Volvo V40 MY96 1.8i 85kW-еx
VW PASSAT B5.5'02 1.9TDI PD-ex, C3'03 1.4HDI 50kW-ex
Volvo V70 II MY02 2.4 D5 120+kW+M56, 307face'06 1.6HDI 81kW-ex
Volvo V70 II MY05-face 2.4 D5 120kW+AW55-50SN - на части
Volvo V70 III MY09 2.4 D5 136+kW TF-80SC-ex, Rav4'06 2.2D4D 100kW-ех
Volvo XC60 MY09 2.4 D5 136+kW M66 SUMMUM PAN Angel
Volvo XC60 MY15 D4204T5 TG-81SC FWD
Reply

#24
Здравей,

Днес ми пристигнаха частите които си поръчах и останах много доволен,силно препоръчвам този начин на пазаруване на оригинални резервни части тъй като цената на доста от частите е чувствително по добра от тази на МП

Поздрави !!!
Reply

#25
Да добавя, че и аз се възползвах от услугите на колегата JMI, благодарности за което! До покупка на части в моя случай не се стигна, но е факт че за някой от частите цената в Мото Пфое е двойна. За в бъдеще, ако ми се наложи, смятам пак да се допитам до него.
Reply

#26
elementarko Wrote:Здравей,

Днес ми пристигнаха частите които си поръчах и останах много доволен,силно препоръчвам този начин на пазаруване на оригинални резервни части тъй като цената на доста от частите е чувствително по добра от тази на МП

Поздрави !!!

Емо,

много благодаря за хубавите думи! Надявам се, чистачките да ти вършат дълго време работа. Емо си купи комплект чистачки предни и задна за Волво XC60 и практически задната чистачка, която в МП е 50+ лв. му излезе безплатно. Комплекта чистачки във Волво UK бяха с над 50+ лева разлика от тези в МП, въпреки високия курс на Британската лира към момента.

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#27
Браво ! Arrow
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#28
Колеги,

малко ВАЖНА информация! Поради зачестилите опити на колеги да пишат и да се обаждат само, за справки на цените, спирам да занимавам човека от Волво УК само за това! При последните 10 обаждания за проверка на цената, частите тук бяха и в 10 случая категорично по- евтини, но до покупки не се стига! Някъде разликите бяха фрапиращи, на други места не толкова големи, но въпреки това мнозина си мислят, че аз съм бюро справки. Предлагам преди да се свържете с мен, добре да си направите сметката дали ще купувате или просто си правите справка на цената за евентуално далечно бъдеще. Ако е второто, просто изчакайте докато дойде момента, защото няма смисъл да губите вашето и моето време в празни ценови сравнения. Също така мнозина, не са си направили труда да прочетат, каква информация ми е необходима, за да им свърша работа, това също създава проблеми и затруднения, а и никой не е длъжен да вади информация за собствените ви автомобили!

Имате достъп до евтини оригинални части, но не злоупотребявайте с това!

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#29
Въпросът с търговията е деликатен.Независимо дали го правиш като услуга или с цел печалба.В случаят не визирам втората опция.
Въпросният потребител на услугата,търси по всеки възможен начин да получи всички оферти и съобразно кесията си преценява :
1.Ако бърза и не го притесняват парите,просто взима от МП.Контакта,доставката и рекламациите се осъществяват очи в очи.
2.Поръчват си при теб,при драстична разлика в цената и отново с опции за рекламации(които се случват по бавно.Все пак куриер до Англия,подмяна,отново доставка)
3.Просто не го устройват и двете цени и търси алтернатива за текуща замяна,защото не му достигат кинти.Отива при първят Китайски доставчик и си копува според джоба.А колата трябва да върви.
4.Избират замяна с най ниска цена,от морга или кола на части и са доволни,че се движат още 2 месеца за малко пари и веднага.

Както е Извесно Volvo не правят чистачки,както и не правят и много други детайли по колите.А производителите на части вече са директно на интернет пазара.
Аз лично ползвам едни Китайски чистачки за S60 D5 2007 година.Цената им е 15 кинта,за комплект и работят перфектно,но само 2 години.После сменям само пера за по 5 лева и всичко е ок.

ПП.Личен съвет.
Продължавай да си поддържаш контактите и за всеки влак си има пътници.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#30
Здравейте колеги, търся turbo sparg plugs wire set за volvo c70 1999 2.3 T5 (yv1nk53k6yj018741) . Благодаря предварително!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)