The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Оригинални части директно от Волво UK за всички модели.

#31
Едно запитване
Преден амортисьор
KYB - Кат. №: 333100
страна на монтаж На предната ос отдясно
амортисьорна система Двутръбен
вид амортисьор Налягане на газ




Преден амортисьор
KYB - Кат. №: 333101
страна на монтаж На предната ос отляво
амортисьорна система Двутръбен
вид амортисьор Налягане на газ
Reply

#32
sport84 Wrote:Едно запитване
Преден амортисьор
KYB - Кат. №: 333100
страна на монтаж На предната ос отдясно
амортисьорна система Двутръбен
вид амортисьор Налягане на газ




Преден амортисьор
KYB - Кат. №: 333101
страна на монтаж На предната ос отляво
амортисьорна система Двутръбен
вид амортисьор Налягане на газ
Търсиш такива амортисьори от UK или друга марка?
Колегата JMI може да съдейства да си купиш оригинална част на прилична цена, т.к. в официалните сервизи в BG цените са много високи.
Ако това те устройва - пусни му ЛС, за да ти съдейства, но ако просто проверяваш колко би излязъл там и дали има смисъл да се купува KYB от UK - не му губи времето Wink Прави го на добра воля!
BG VOLVO Member #00409
Reply

#33
Здравейте колеги,

ще проверя за частите, но само във Волво УК и то ако сте сигурни, че искате да купувате. За друго нямам време в момента, а и не искам да обикалям Ебей за евтини части, това не е идеята на темата, още повече, че това всеки сам може да си го направи.

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#34
JMI Wrote:Колеги,

стартирам тази тема с оферта към всички, които искат да си закупят чисто нови оригинални части Волво директно от Волво в Англия с отстъпка до 50% от официалните цени, на които продават Мото Пфое.

Смятам, че темата ще е от помощ на доста хора, тъй като не са един и два случаите, в които са ме търсили хора за оригинални части, директно от Волво тук в Англия. Аз самия карам V60, но и поддържам още две Волва в България (на баща ми V50 и брат ми V70) само с оригинални части, закупени от Волво UK. При последните няколко мои пътувания до България ми се наложи да купувам неща за смяна на споменатите коли в България и останах като разстрелян от ценовата политика на Мото Пфое, затова реших, че всичко което купувам, ще е от представителя на Волво в Англия, с когото договорих отстъпки до 50% от цената на предлаганите артикули от МП.

Моля, всеки който има желание да си закупи части, да приготви модела и годината на автомобила, както и номера на рамата.

Запитването за частите ще се прави същия ден с директна съпоставка на цените, на Волво Англия с тези на Мото Пфое, за да се види ясно разликата в цената и всеки да си направи добре сметката.

Плащанията ще се извършват чрез Pay Pal или директно до брат ми в Русе по банков път при направена заявка преди закупуване на даден артикул.

Доставката до България се извършва, от фирма куриер, която аз ползвам от години и за която гарантирам. Возят за £1 на килограм, но до 10кг цената е фиксирана £10 . Доставят до техен офис във всеки голям град и вие си вземате нещата директно от офиса, в удобно за вас време, след като ви уведомят, че пратката ви е пристигнала. Доставката от Англия до България отнема около 14 дни. За експресни и спешни доставки, моля да се свържете с мен на лично съобщение или по скайп, за да намерим най-удобния за вас вариант.

Моля, ако някой има въпроси или му е необходима допълнителна информация да пише директно тук, за да могат и други да се възползват от максимално от тази тема.

Скайпа ми е: jordanminchev
Телефонния ми номер: 0044 7557914441 - ползвам Вайбър

31217298 - Лайстна за заден капак. Колко струва при теб?

31217298 laisnata na zaden kapak kolko struva pri teb
Reply

#35
Привет,
запитване и от мен,с потенциална възможност за поръчка.
Volvo S60 D5 : рама : YVRS714162513620
лява полуоска : 8252043 - цена в МП - 1367 лв. с ДДС 20%
дясна полуоска : 8252059 - цена в МП - 1527,08 с ДДС 20%

ПП. в МП ползвам персонална отстъпка от 15 %
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#36
Корекция на рамата :YV1RS714162513620
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#37
Kangalov Wrote:Привет,
запитване и от мен,с потенциална възможност за поръчка.
Volvo S60 D5 : рама : YVRS714162513620
лява полуоска : 8252043 - цена в МП - 1367 лв. с ДДС 20%
дясна полуоска : 8252059 - цена в МП - 1527,08 с ДДС 20%

ПП. в МП ползвам персонална отстъпка от 15 %

Ти. тогава няма нужда да пазаруваш от UK. Wink
Volvo For life!
Reply

#38
Kangalov Wrote:Корекция на рамата :YV1RS714162513620

С отстъпките от UK,

лява полуоска : 8252043 - цена в УК - £377/ 1017 лв. по курс за деня.
дясна полуоска : 8252059 цена в УК - £421/ 1136лв. по курс за деня.

доставака до до мен £ 9.99
доставка до теб £9.99

Разликата ти от УК и МП е "скромните" 741 лева, без доставката. Направи си сметката на отстъпките и ако мога да съм полезен ми пиши!

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#39
Здравей колега интересуваме лагер главина задни 2 броя .тампон на макферсън комплек 2 броя колата е волво с40 1998г. 115к. 1.8i номер на рамата е YV1VS1223WF298294. Като цена колко ще ми излезе благодаря предварително
Reply

#40
Здравей,

Интересува ме ключето за отваряне на багажника за Volvo S80 2008 година.
Номер на рамата е YV1AS714081081190.

Благодаря!
"Когато посветиш себе си на това да бъдеш различен, ставаш един от многото." - Драгомир Попов
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)