The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo S60 - съвети

#31
Имам приятел, който има диагностиционния уред за Volvo. Каза ми, че не може да човърка и пипа, а може само да гледа (диагностицира). Мисля, да го взема с мен, че там в гр. Кубрат .. мале мале, какво ли ще ме чака Smile
Reply

#32
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.autoweek.nl/auto/26222/volvo-s60-24-d">http://www.autoweek.nl/auto/26222/volvo-s60-24-d</a><!-- m -->

Има такъв двигател,сега ако някой намери инфо за турбо и т.н.
Рика може да го направят OEM 163 или 198 / 210 коне
Volvo V50 D5 2006
Volvo S70 2.5 TDI
Volvo V40 1,9D 115h.p 2004
Nissan Primera P10 2.0D - ex.
Reply

#33
mudancho Wrote:http://www.autoweek.nl/auto/26222/volvo-s60-24-d

Има такъв двигател,сега ако някой намери инфо за турбо и т.н.
Рика може да го направят OEM 163 или 198 / 210 коне


Да явно има, някаква малка серия правена за Холандия или за Европа, но в много малко бройки. Виждаш, те го спират през 2004 само за две години. Предполагам разликата е само в софтуеъра 130 vs 163кс.
Volvo For life!
Reply

#34
tipman Wrote:Имам приятел, който има диагностиционния уред за Volvo. Каза ми, че не може да човърка и пипа, а може само да гледа (диагностицира). Мисля, да го взема с мен, че там в гр. Кубрат .. мале мале, какво ли ще ме чака Smile
Каквото що те чака - там е, но е хубаво да се диагностицира с VIDA, защото освен двигателя, имаш и автомат.
Reply

#35
Този уред, Vida, какво може да се види с него? Какво може да установи - реални километри?, състояние дюзи или турбина ... ?
Reply

#36
tipman Wrote:Този уред, Vida, какво може да се види с него? Какво може да установи - реални километри?, състояние дюзи или турбина ... ?

Колега tipman,
моля те да не си разводняваш сам темата и да се придържаш към началния ти въпрос. Big Grin
Има търсачка, която може да ползваш винаги при нужда.

Поздрави!
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#37
tipman Wrote:Този уред, Vida, какво може да се види с него? Какво може да установи - реални километри?, състояние дюзи или турбина ... ?
Точно така, но това не е уред, а софтуер.
Reply

#38
Аз защо ли си мисля, че това е на Ауди двигателя 130 коня...навремето като търсех разбрах, че 130 коня са на Ауди, останалото нагоре - Волво.
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#39
Не е на АУДИ, пък и аз не съм виждал шейсетка с мотор на АУДИ. На ВОЛВО е, но е спънат до 131 кс.
Reply

#40
Здравейте,

Най-накрая реших какво точно ще търся.
Искам да попитам, може ли да ми препоръчате къде в Пловдив може да се закара колата, за да и се направи дигностика преди да я купя.

Благодаря,
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)