The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo S60 - съвети

#41
Confusedhock: Мото Пфое Big Grin
Човек цял живот се учи . . .


[Image: ab250839.gif]
Reply

#42
Наистина логично Smile
Reply

#43
tipman Wrote:Най-накрая реших какво точно ще търся.

Колега ще споделиш ли, понеже се намирам в същатата дилема ...

ПС. Успех в търсенето Smile
Reply

#44
Когато писах това, преди три дни, бях за дизел - ръчен или автоматик без значение/
Сега обаче, отново се замислям за газ / метан .. Голяма чуденка Smile
Трудно ми е да взема решение - и двете страни си имат и плюсовете и минусите.
Ще се почудя явно още.
Reply

#45
tipman Wrote:Когато писах това, преди три дни, бях за дизел - ръчен или автоматик без значение/
Сега обаче, отново се замислям за газ / метан .. Голяма чуденка Smile
Трудно ми е да взема решение - и двете страни си имат и плюсовете и минусите.
Ще се почудя явно още.

незнам , аз имам S60 Д5 автомат, и един познат си взе пак автомат, но бензин 2,4 170 коня атмосферен. еми разликата е от тука до луната, друго си е турбината. на два пъти си мислех че забива нещо та така ускорява, гледам няма грешки да забие няма нищо.
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#46
stefi_pavlov Wrote:
tipman Wrote:Когато писах това, преди три дни, бях за дизел - ръчен или автоматик без значение/
Сега обаче, отново се замислям за газ / метан .. Голяма чуденка Smile
Трудно ми е да взема решение - и двете страни си имат и плюсовете и минусите.
Ще се почудя явно още.

незнам , аз имам S60 Д5 автомат, и един познат си взе пак автомат, но бензин 2,4 170 коня атмосферен. еми разликата е от тука до луната, друго си е турбината. на два пъти си мислех че забива нещо та така ускорява, гледам няма грешки да забие няма нищо.

и аз съм карал такова тегаво атмосферно автоматче - не знам каква му е топскоростта, ама до 220 км.ч. D5 163 к.с. ще е бая напреде, после му бие ограничителя на оборотомера на пустия дизел :lol:

<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.youtube.com/watch?v=-3IkKtI3SR8">https://www.youtube.com/watch?v=-3IkKtI3SR8</a><!-- m -->



п.п. да прощават колегите с 2.4i - лична ми е оценката и без лоши чувства Wink
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#47
С две думи - дизела е по-добре от бензина при автоматите - така ли да разбирам ? Smile

Попадна ми тази тема от преди време:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=22163">viewtopic.php?t=22163</a><!-- l -->

колегата се е отказал от 131 кс. и е минал на 163 кс. Има две обяви, които са ми в полезрението - едната 131, а другата 163. Обаче, ми се струва, че по-голямата няма cruise control, не се вижда добре по снимките. Така също, надписът VOLVO отзад на голямата, "O"-тата са леко изядени. Все още се чудя, дали разликата 30кс, ще окаже толкова голямо влияние на возията.
Reply

#48
tipman Wrote:С две думи - дизела е по-добре от бензина при автоматите - така ли да разбирам ? Smile

...
Не, разбирай, че е по-добре да си с турбина, отколкото с атмосферен Idea
Volvo V70 2002 Bi-Fuel

Volvo S80 2008 T6 AWD

Ex: Volvo V50 2005 2,4i
Reply

#49
Ev-V50 Wrote:
tipman Wrote:С две думи - дизела е по-добре от бензина при автоматите - така ли да разбирам ? Smile

...
Не, разбирай, че е по-добре да си с турбина, отколкото с атмосферен Idea

от толкова много избирания -- гледай само да не яхнеш някой барутник най-накрая :lol:
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#50
bell Wrote:
Ev-V50 Wrote:
tipman Wrote:С две думи - дизела е по-добре от бензина при автоматите - така ли да разбирам ? Smile

...
Не, разбирай, че е по-добре да си с турбина, отколкото с атмосферен Idea

от толкова много избирания -- гледай само да не яхнеш някой барутник най-накрая :lol:



хаха Smile ще го имам впредвид.
Възможно ли е да има S60 без cruise control -- все ми се струва, че всички имат. Или продавача е пропуснал да го спомене ?
Някой знае ли тази малка подробност Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)