The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предложения

#11
Quote:oooooooo дълга история. Накратко пратиха ми я от Холадния. На английски е. Носих я на последната среща в София, но забравих да я покажа :oops:

някой пьт като се организира среща ще гледам да присьствам и пак ще те помоля да я донесешSmile

П.С.: и аз сьм от Пд
Volvo - гарантирано приключение
Reply

#12
еееееееее комшу, че за кво трябва да се чака среща. може да се видим някъде. аз запивам в безистена, в петък със сигурност съм там от към 7.30-8.00 докато затвори :lol:

пп. ти да не би да живееш в тракия, 200 и някой си блок, пред 218 блок има един друг, там съм виждал да спира такова сребристо 850
Reply

#13
ЗА Ace Watters
Копие на имобилайзера?? имаш предвид на дистанционното ли?
Ако пишеш за оригинална volvo аларма или имобилайзер аз също знам че се продават дистанционни и могат да се програмират но не съм го правил никога, освен това дистанционните са доста скъпи мисля. Не мога да кажа какво включва оригиналната ти аларма ако е аларма изобщо, ако имаш книжка за колата може би там ще пише нещо. Комбинация с тука монтираната е възможна до там че да управлява заключването и имобилайзера но това ще става от тукашната аларма и дистанционно.
SAXON
Reply

#14
хамлет Wrote:Аз се интересувам дали може да се комбинират централноо ми с аларма и имобилайзера, нямам аларма в момента мисля несъм сигурен, свети ми една лампа след заключване ама никак не успях да я активирам тази аларма да писен или да се обади
При монтаж на нова може да се комбинира всичко централно; ел. стъкла ако са пълен автомат(ако не са могат да се направят); имобилайзер: осветяване на купето при деактивиране на алармата, абе всичко може като завали дъжд да ти се включат чистачките и к'ви ли не щуротии само да ти се плаща.
Повечето неща съм ги правил даже миналата седмица монтирах на едно старо Pajero Gsm модул - като му се разсвири алармата му звъни неговият GSM.
SAXON
Reply

#15
alex Wrote:
хамлет Wrote:Аз се интересувам дали може да се комбинират централноо ми с аларма и имобилайзера, нямам аларма в момента мисля несъм сигурен, свети ми една лампа след заключване ама никак не успях да я активирам тази аларма да писен или да се обади
При монтаж на нова може да се комбинира всичко централно; ел. стъкла ако са пълен автомат(ако не са могат да се направят); имобилайзер: осветяване на купето при деактивиране на алармата, абе всичко може като завали дъжд да ти се включат чистачките и к'ви ли не щуротии само да ти се плаща.
Повечето неща съм ги правил даже миналата седмица монтирах на едно старо Pajero Gsm модул - като му се разсвири алармата му звъни неговият GSM.
това е супер ;о) като се върна към БГ може да те потътся за някакви подобни модификации, само ако можеш да дадеш някакви ориентировъчни цени за всяко едно нещо
Reply

#16
A волвото от аватара ми е било без аларма защото току-що забелязах че го няма, защо не знам?
SAXON
Reply

#17
При мен поддържам само аларми другите неща ги купувам като иска клиента защото по рядко ги търсят.
SAXON
Reply

#18
alex Wrote:A волвото от аватара ми е било без аларма защото току-що забелязах че го няма, защо не знам?

Пробвай да си го настроиш от главниа сайт и ще се покже и тук, мисля всичките аватари ги има там или поне повечето
Reply

#19
gadnia_metal Wrote:еееееееее комшу, че за кво трябва да се чака среща. може да се видим някъде. аз запивам в безистена, в петък със сигурност съм там от към 7.30-8.00 докато затвори :lol:

пп. ти да не би да живееш в тракия, 200 и някой си блок, пред 218 блок има един друг, там съм виждал да спира такова сребристо 850
Да в тракия сьм то до нас друго не сьм виждал Smile Аз надли ще мога да дойда там ,че до кьсно бачкам.Но може да се чуем по icq моя номер е 113493809
Volvo - гарантирано приключение
Reply

#20
Здравейте,
само да ви кажа, че и моето V40, като го взимах от Швейцария нямаше аларма. Имаше дистанционно, което управляваше централното заключване, но батерията му беше умряла и човека въобще не я заклюваше тая кола.
Едни пичове до Лукойл бензиностанцията срещу КАТ ми сложиха аларма и вързаха всичко към нея. Сега обаче на връзката имам 2 дистанционни и наистина е неприятно. Някой ден ще махна оригиналното от връзката и ще пробвам дали може и без него.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)