The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Онлайн мегамаркет Drive.bg-партньор на „Волво клуб България"

#11
Определено потвърждавам,че по отношение на доставка са невероятно точни.
Вчера 06.07.2015 поръчах и днес сутринта бяха при мен необходимите ми части.
Цените отговаряха на посочените в сайта,но търговската отстъпка бе със 5 % по ниска от обявената за клубни членове.Но няма да спорим за 8-9 лева или бутилка евтина ракия.
Спорът е в изписване на фактурата.Цифром 275,35 лева,а словом 70,30,което автоматично я прави невалидна.
И това ще преглътна,защото проблемът не е мой.
Сега идва най интересната част....
- Куриера ми дава пакета с частите и ми се усмихва.А аз го гледам умно извадил портфейла си... :mrgreen:
-Той : ама господине нищо не дължите...
-Аз : е как нищо?Трябва да има наложен платеж...
-Той : Не нищо,сметката е нула..
- Аз : Е как нула бре,аз имах рожден ден миналата седмица(не сега)... Idea
- Той : Оставете ме на мира и лев не взимам,защото сметката при нас е нула...
Та взех си доставките,прибрах се и разопаковах нещата,силно притеснен да не са ми доставили нещо извън поръчката(като подарък и бонус за забавянето Wink ).Да,ама не,всичко бе така както съм го искал.На всичкото отгоре и оригинала на фактурата се въртеше в пликчето с чаркулаците.А на оригинала касов бон,че нещата са платени в брой...
А сега де,какво да направя и ме загложди здраво.Взех да звъня по телефони,а те хората отдавна приключили работното време.
Не мога сега да си сипя една ракия от безпокойство(все пак дължа пари и няма безплатен обяд).Пък и като стане заверката за липсата на парите във фирмата,някой ще го отнесе.Утре пак ще звънна.
Все пак огромно благодаря за навременната и точна доставка и да знаете,че ще си получите парите.
Ще продължим да работим със Вас,но гледайте да сте точни фискално,другото е факт.И да си искате и парите,че без пари не се работи. :mrgreen: :roll:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#12
Това за "Господари на ефира", бе... Big Grin
Бяла лястовица!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#13
И втората поръчка бе изпълнена перфектно - и отстъпката точна,и доставка за 20 часа от момента на регистриране на покупката!Браво! Idea
Reply

#14
А пари взеха ли Ти... :mrgreen:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#15
Kangalov Wrote:А пари взеха ли Ти... :mrgreen:
Моя рожден ден е след един месец :mrgreen: Всичко беше абсолютно точно!Втора покупка.Ще има и следващи със сигурност! Smile
Reply

#16
И аз трябва да ги похваля.
Много са бързи и точни! Благодарности!

Поздрави.
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#17
И аз пазарувах от тях. Точни са - направиха си отстъпката 5% за регистриран потребител и 2,5% за първа поръчка.
VOLVO XC90 2.9T - 272 hp
Reply

#18
7.5% за първа покупка. В моя случай отстъпката беше бакшиша на куриера, но всичко е точно!

Като недостатък виждам само използваната куриерска фирма - рапидо. Пък и по-известните имат по няколко офиса в големите градове и ако се случи да няма никой на адреса спокойно може да се остави в офиса до поискване.

ПС
взеха ми пари, ако се интересува някой Smile
Reply

#19
kreker Wrote:7.5% за първа покупка. В моя случай отстъпката беше бакшиша на куриера, но всичко е точно!

Като недостатък виждам само използваната куриерска фирма - рапидо. Пък и по-известните имат по няколко офиса в големите градове и ако се случи да няма никой на адреса спокойно може да се остави в офиса до поискване.

ПС
взеха ми пари, ако се интересува някой Smile
Рапидо са част от Спиди и няма проблем да ти оставят пратката в офис.А за безплатна доставка си има условия в самата интернет страница - за кои артикули и над каква стойност!
Reply

#20
No more drive.bg.... Sad
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)