The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ламда сонда проблем

#11
1,8 mono ли е колцата?
Reply

#12
най вероятния проблем е в клапаните ...или неправилно зацепен ангренажен ремък с един зъб -от автотеста -Не може да се хване проблема
Reply

#13
Според мен най-вероятния проблем е в дебита на дюзата,която разпръсква горивото.Казвам го,защото имах същия проблем преди около 2 години.Минал съм през доста интервенции по колата преди да локализирам проблема със сигурност, и повярвай ми колега не бяха малко.
И аз като тебе почнах с лампата на ламбда сондата.Сменил съм доста неща преди да стигна до моноинжекцията включително и отваряне на мотора.Изброявам част от нещата,които съм правил.
-Смяна на ламбда
-Смяна на кабели,свещи, дистрибутор и палец
-Смяна на компютър
-Смяна на бензинова помпа
-Смяна на моторче за празен ход
-Смяна на датчици по мотора
Колата я имам от 2002 година, това за мене беше най големия и проблем до момента.
Пробвай с дюзата на моноинжекциона има ги по 25-30лв. втора употрба. От някой колега в съответния раздел или MEGAPARTS
Аз карам само на бензин газ никога не е имала колата.
Успех с ремонта.
Reply

#14
Благодаря на всички отзовали се ,днес откачих клемата на акомолатора за известно време и след това покарах 10-на километра проблема ми го нямаше .Надявам се да се е оправил харесвам си колата работя с нея и на година се очертава да и навъртам по-30000км има още някой неща за оправяне но се надявам на по-късен етап да ги оправя .Вашето мнение е ценно за мен така и не намерих човек на който да се доверя да ми обслужва колата,ако някой може да ми препоръча такъв е един голям + за мен от Пловдив съм
Reply

#15
И така преди малко пуснах нова тема сега и малко този проблем,все още не е отстранен забелязах че се проявява колата като загрее ,като е студена няма проблем ламдата си свети пак ,и на бензин и на газ го прави като на газ е по-силно изразен от каде да почна,забравих да кажа че пипнах някаде около бобината и ме разтресе ток
Reply

#16
peichinov_81 Wrote:И така преди малко пуснах нова тема сега и малко този проблем,все още не е отстранен забелязах че се проявява колата като загрее ,като е студена няма проблем ламдата си свети пак ,и на бензин и на газ го прави като на газ е по-силно изразен от каде да почна,забравих да кажа че пипнах някаде около бобината и ме разтресе ток
Бобината е за това - да увеличава напрежението!И да бие ток когато някой пипа където не трябва :mrgreen: Започни с една хубава диагностика в кадърен сервиз за начало! Wink
Reply

#17
така ще направя ,така ли трябва да удари ток само я докоснах ,мисля че е спукана по средата
Reply

#18
peichinov_81 Wrote:така ще направя ,така ли трябва да удари ток само я докоснах ,мисля че е спукана по средата
Ако пипнеш около центалния кабел,няма как да не те удари ток!Иди в сервиз и нека я видят и нея,че ако наистина е спукана ще си останеш някъде по пътищата!
Reply

#19
това ще направя тези дни я оставям
Reply

#20
Колеги каде се намира датчика за входящият въздух ако някой може да го покаже със снимка ще съм му много благодарен
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)