The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
новобранец

#1
здравейте от скоро съм с волво но искам да стана член на клуба ако ми разрешите разбирасе и как и каде става записването за членство? ако може малко повече информ. за членството към клуба , членски внос и всичко останало свързано с клуба. за информ. ако има значение карам волво в40 1.9 тди . благодаря предварително
Reply

#2
здравейте от скоро съм с волво но искам да стана член на клуба ако ми разрешите разбирасе и как и каде става записването за членство? ако може малко повече информ. за членството към клуба , членски внос и всичко останало свързано с клуба. за информ. ако има значение карам волво в40 1.9 тди . благодаря предварително
Reply

#3
Ела на 24.06.07 (виж темата "срещи на клуба") пред НИМ със снимка 2 на 3см +10лв. и си вътре.
[Image: volvo2ya5.gif]
Reply

#4
Ела на 24.06.07 (виж темата "срещи на клуба") пред НИМ със снимка 2 на 3см +10лв. и си вътре.
[Image: volvo2ya5.gif]
Reply

#5
а час на срещата?и блг. за инф. :?
Reply

#6
а час на срещата?и блг. за инф. :?
Reply

#7
ок. благодаря още веднаж , ще следя за нова инф. но незнам дали ще мога , в събота имам едно патуване и незнам в неделя кога ще се върна
Reply

#8
ок. благодаря още веднаж , ще следя за нова инф. но незнам дали ще мога , в събота имам едно патуване и незнам в неделя кога ще се върна
Reply

#9
скоро и при мен ще си ми е В 40ката ми и искам да съм подготвен по въпроса с членството - та как стои въпроса с подаването на молби за варненци
Reply

#10
скоро и при мен ще си ми е В 40ката ми и искам да съм подготвен по въпроса с членството - та как стои въпроса с подаването на молби за варненци
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)