This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
бензинова помпа -китай
Някой ако е карал или кара колата си с такава да сподели мнение за качество.Продадоха ми я за /3 бара / още не съм я монтирал ,на 440-то, пълна инжекция.

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай
Thanks given by:
Ами най вероятно на червената бегачка само ще и дишаме прахоляка :mrgreen: .
Цитирай
Thanks given by:
Вземи си и оригинална Бош даже и втора употреба да е, тази скоро ще се наложи да я хвърлиш.
Тази попара съм е ял - споделям ти от личен опит, но колата си е твоя и ти си решаваш.
Нова китайска е около 60-70 лв.
Бош работеща II употреба - 30-40 лв.
Цитирай
Thanks given by:
По добре нова, оригинална за 150 лева. Китайската ще кара няколко месеца.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Цитирай
Thanks given by:
Преди две години взех китайска защото втората употреба която ми изпратиха не работеше.
Тогава едвам вървеше на бензин.В авариен режим дотътрих 20 км. до първата газостанция.
И от вчера забелязвам,че на бензин няма мощност,а на газ си върви добре.Може би пак ще имам проблем с помпата.
Някой може ли да ме насочи в Плевен за добър диагностик,освен МП,че може и да е нещо друго.Ламди сондата ми светкаше отвреме на време,когато карах малко повече на бензин,като свърши газта,а сега не свети вече.Възможно ли е да е от нея.
Ако няма на кой да се разчита ще ида до МП,но все пак да попитам.
Предварително благодаря на отзовалите се .

P.S.Пропуснах,става на въпрос за V40,2.0, 140к.с.-1996г.
V70   2.4 - (2017-)
V40   2.0 - (2010-2017)
Цитирай
Thanks given by:
ITN помпите не струват, при мен и два месеца не изкара. И от евро 07 ми споделиха, че електрическите им рез.части не са сполучливи. Пак китайче hoffer вече две години си деяни.
Цитирай
Thanks given by:
Аз имам опит с такива сменил съм поне 30 на коли.....никакви ракламаций
Не е важно да губиш красиво , важно е да биеш грозно!
Цитирай
Thanks given by:
И hoffer ли се предлага от Евро 07 или от друг търговец?Ако се сеща някой за ориентировъчна цена може да сподели.
V70   2.4 - (2017-)
V40   2.0 - (2010-2017)
Цитирай
Thanks given by:
Мисля, че от там я взех за 70лв. приблизително, но за пежо 406.
Цитирай
Thanks given by:
Точно с помпи не съм се ядосвал, но през есента сменях амортисьори. Задните - Монро са ОК, но предните ги взех китайски, че другите бяха прекалено скъпи. Е, единият вече не го бива. Пробег - малко под 10 000 километра.
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)