The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
УАСГ

#1
Здравейте колеги,
има две три Волвота който паркират пред ВИАС, а едното дори и в студенски град (червено 460 мисля че е, а другото зелено В40) . На някой член на клуба ли са?
Reply

#2
Здравейте колеги,
има две три Волвота който паркират пред ВИАС, а едното дори и в студенски град (червено 460 мисля че е, а другото зелено В40) . На някой член на клуба ли са?
Reply

#3
Трябва да имат лепенка на стъклото - бял фон и син надпис с формата на емблемата, или фона е прозрачен.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#4
Трябва да имат лепенка на стъклото - бял фон и син надпис с формата на емблемата, или фона е прозрачен.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#5
Ако видиш синьо С40 с регистр. н. С 8123 МХ - аз съм. Спирам малко по-надолу - пред строителния, защото е ФРИИ Wink А пък и съм по ранни доби там, тоест бях. Вече завърших, но и тия дни се мотая там пак по задачки. Дано да станем колеги и да ме приемат в УАСГ. Да си редим волвата отпред :lol:
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#6
Ако видиш синьо С40 с регистр. н. С 8123 МХ - аз съм. Спирам малко по-надолу - пред строителния, защото е ФРИИ Wink А пък и съм по ранни доби там, тоест бях. Вече завърших, но и тия дни се мотая там пак по задачки. Дано да станем колеги и да ме приемат в УАСГ. Да си редим волвата отпред :lol:
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#7
Big Grin успех ти пожелавам и дано на есен да се виждаме и по коридорите на уасг. кой факултет ще покоряваш?
аз съм със същото волво, така че ако пък ти ме видиш дай знак.
надявам се да сколасам за някоя среща на клуба, та да се запознаем там, но всеки път излиза някъкъв ангажимент и .... до скоро
Reply

#8
Big Grin успех ти пожелавам и дано на есен да се виждаме и по коридорите на уасг. кой факултет ще покоряваш?
аз съм със същото волво, така че ако пък ти ме видиш дай знак.
надявам се да сколасам за някоя среща на клуба, та да се запознаем там, но всеки път излиза някъкъв ангажимент и .... до скоро
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)