The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Подарявам части за Волво 440

#11
Андро,ТПС датчик ще Ти подаря безплатно.Имам поне три модела и всичките са нови и изправни.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#12
Kangalov Wrote:Андро,ТПС датчик ще Ти подаря безплатно.Имам поне три модела и всичките са нови и изправни.

Когато имаш път ,през/ или /покрай /Разград -вземи един ,да направя съпоставка и сверка с моя дроселов потенциометър - Благодаря за предложението Ти Валка . По скоро ми е нужна ,онази спомагателна водна помпа ,която при изгасяне на мотора -продължава да върти антифриза . И ако някой колега има такава и му е излишна ,да се обажда
Reply

#13
Здравей колега,
Имам нужда от задния ляв (от към шофьора) спирачен апарат - една пружина за връщане на жилото на ръчната ми е омекнала, но няма как да я сменя та ми трябва целия апарат.
Ще заплатя за стоката.
В Бургас имам човек който да го вземе и да ти даде пари.
Намери ме на 0877448090 Smile Имам минути бол - само клипни.
Reply

#14
Колега, трябват ми амортисьорите на 5тата врата, имаш ли ги и в какво състояние са?
Reply

#15
Ръчната ми се скъса едното жило преди време, та не знам дали ще свърши работа на колегата. Ако искаш твоят човек да дойде да я види и да прецени?
Амартисьорите на 5тата врата работят, ок са, бях ги взел 2ра ръка за 20лв преди 2 години.
И 2те неща ви ги давам безплатно ако дойдете да си ги свалите сами, защото са дребни. аре за багажника мога и сам да се справя, но не ми се занимава особено с пратки еконт и т.н. Sad
Reply

#16
Писах ти на ЛС да ми драсниш един адрес или тел.От Бургас съм, да се разберем
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)