The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво v70 TDI трудно пали

#1
Здравейте колеги от скоро съм собственик на волво v 70 дизел 103 kw. Преди два дни както си карах колата ми изгасна светна ми акумолатора и стрелката на температурата падна и неизкаше да запали. Оказа се изгорял предпазител "бушон" след като го сменихме излезе голям проблем светна чека и трудно взе да пали и доста мени оборотите. Ходих на диагностика и казаха че всичко е точно трябвало да се вдигнат малко оборотите. Та въпроса ми е как може да се вдигнат оборотите моля за помощ
Reply

#2
Колеги благодаряви за отговорите
Reply

#3
Ми аз нафта не съм сипвал до сега в лека кола .
Но на помпата срещуположно на жилото за газта (нафта) няма ли едно винтче и от него да се вдигнат оборотите .
volvo v40 1,8  1999г.
[Image: ab206894.gif]
Reply

#4
Нямам жило за гаста ,помпата е електронна
Reply

#5
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#6
Techolul Wrote:Нямам жило за гаста ,помпата е електронна
Значи я водиш на доктор.
Кажи от къде си та да може някои колега да те ориентира къде има добър маистор.
volvo v40 1,8  1999г.
[Image: ab206894.gif]
Reply

#7
По принцип съм от пазарджик но много калпави майстори има , във вторник ще ходя на софия работя до парадайс център на метростанцията
Reply

#8
Е все пак много в този форум не могат да помогнат
Reply

#9
На 18-ти юли миналата година съм ти пратил на ЛС (лично съобщение) координатите на добър майстор, който, даже, се намира близо до местоработата ти за тогава. Това дали си си направил труда да вложиш малко усилия, дали да ми отговориш по някакъв начин, дали да го провериш сервиза, е съвсем друг въпрос. Опитах се да ти помогна.

Георги
Клубна карта №: 00421
[Image: ab261454.gif]
Reply

#10
Аз се опитах да ти пиша на лични обаче не се получи,сори сега съм с друг двигател стария умря
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)