The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
s60 газ

#1
Има ли някой,който да кара на газ без да му светва чек, без да има някаква грешка, от прочетенето оставам с впечатление, че всеки си има някакьв проблем...
Reply

#2
На мен нищо не ми свети и нямам проблеми.С газов инжекцион на БРЦ съм!
Reply

#3
Докато настроят в началото системата чека светваше след по-дълго извънградско. След като се настрои, както трябва вече 3 години не е светвал чека.
VOLVO XC90 2.9T - 272 hp
Reply

#4
Здравейте и от мен.
При мен се случва от време на време да ми светне чека,но ми набива грешка за горен кислороден датчик.След изчистване на грешката,не се знае кога ще набие пак грешката.
[Image: ab284934.gif]
Reply

#5
Ако сте с правилно настроен газов инжекцион (независимо от марката) не би трябвало да свети чека. 4 години съм карал без никакви проблеми - лампата светваше само, когато свършваше газта в бутилката и явно идваше бедна сместа. Грешката беше пак свързана с ламбда сондата.
V70, 2015, B5204T9, Bi-fuel CNG
S60, 2006, B5244SG, Bi-fuel CNG
Reply

#6
Здравейте,
Моята кола е доста стара - 440 1.8i , но все пак е по темата - на мен ми свети чека всеки път когато сменя на газ, отнема му около 5-10 секунди да светне.
При смяна на бензин и изключване на колата се маха и докато не започнеш да караш на газ не светва. Имам документ за газовата уредба и ще видя каква е точно (ще допиша довечера) но нямам идея как или от къде да я настроя - явно не се получава идеално изгаряне. Обърнах внимание обаче че, дори в по-студено време и колата да е студена си пали на гас ..., не знам чак при минусови но все пак. Бихте ли посъветвали да потърся помощ за регулирането или само мога да го разваля?
Reply

#7
При мен светва при магистрално каране с над 3000об. но по принцип и сама се изтрива след един два цикъла каране. Казаха ми че ми е "ленива" предна ламбда сонда която е на Бош.
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)