The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво V70 2,4 2007 със сервизна история и реални километри

#1
Здравейте,

от дълго време отлагам това, но имам нужда от нова кола.

Повече информация:
Колата е купена от Мото Пфое през април 2007, аз съм вторият собстеник.
Тип двигател: бензинов, 2,4, 140 кс, ръчни скорости.
Пробег: 217 000, реални, за разлика от "реалните" по автокъщите.
Цена: 9 200 лв.
Ето списък с някои от екстрите:
• Автоматичен контрол на стабилността
• Антиблокираща система
• Въздушни възглавници - Задни
• Въздушни възглавници - Предни
• Въздушни възглавници - Странични
• Електронна програма за стабилизиране
• Система за динамична устойчивост
• Система за защита от пробуксуване
• Система за подпомагане на спирането
• Лети джанти
• Аларма
• Имобилайзер
• Каско
• Централно заключване
• USB, audio\video, IN\AUX изводи
• Бордкомпютър
• Ел. Огледала
• Ел. Стъкла
• Климатроник
• Мултифункционален волан
• Подгряване на предното стъкло
• Регулиране на волана
• Серво усилвател на волана
• Система за контрол на скоростта (автопилот)
• Стерео уредба.

Забележки: следи от градушка и драскотини по вратите. Освен козметични, други няма.
Ето няколко снимки, които уви, не са достатъчно добри:

[Image: HhiR5A.jpg]
[Image: ZbDasq.jpg]
[Image: 1kpu4t.jpg]
[Image: CmQyKe.jpg]
[Image: 7Lw5VZ.jpg]
[Image: nfQWrZ.jpg]

Допълнителна информация. Първо, няколко думи за цената. Определена е след няколко минути наблюдения върху цените на подобни коли в германски сайт. Възможен е разговор за цената (вместо кометар), в зависимост от различни фактори. Мисля, че имам прилична представа за това как работи пазарът на употребявани автомобили, освен това се занимавам - изследвам/преподавам водене на преговори. Моят интерес е намирането на справедлива цена и стопанисването на колата от приличен човек, който ще я използва в по-голяма степен за това, за което е предвидена.

Познавайки пазара, мисля, че е разумно да предложа тази кола и тук, където трябва да има хора с интерес към добри коли, които са поддръжани добросъвестно. За съжаление, те са малко на брой в България. Историята на волвото е напълно проследима, поддръжката й се осъществява в сервиз, в който хората наистина разбират от тези автомобили (защото работят там, където има знание за тях, а не учене от опита Smile ) - и заедно с това са изключително добросъвестни. Моите разходи за ремонт не са повече от 200-300 лв. за период от около 3 години просто защото колата е в чудесно състояние. Ето защо не съм заличил драскотините по боята - искам да я продам като добросъвестен човек, който не заличава следите от употреба. Т.е., не искам да прилича на кола, която е "нов внос".

Ако имате интерес, може да се свържете с мен на телефон 0877 985179, на мейл <!-- e --><a href="mailto:quantumjazz@gmail.com">quantumjazz@gmail.com</a><!-- e -->, или тук, ако личните бележки работят. Ще отговоря на всички въпроси, ще направя повече снимки при нужда и мога да обясня защо е нежелателно да си купувате кола, минала през автокъща в България - ако сигурността и парите са важни.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)