The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помощ! Имам си паметник...

#31
Като му опре на човек до г*за всичко може :mrgreen:
А колкото до инструментите, готвач съм по професия и си ме влекат, ама тука си беше работа за карвинг майстор Smile
bg_tiger1978 обещавам по едно кифте, кибапчи и мин. вода на всеки писал в темата Smile бира не, ще сте шофьори Big Grin
Поздрави!
Reply

#32
За да не пускам нова тема ще попитам тук.
Някой наясно ли е как стои въпроса с обучаване на ключ. Имам такъв (фоб) и ми се иска да го направя функциониращ за колата ми. Може ли изобщо да стане, на каква цена горе долу?
Reply

#33
stifunkata Wrote:За да не пускам нова тема ще попитам тук.
Някой наясно ли е как стои въпроса с обучаване на ключ. Имам такъв (фоб) и ми се иска да го направя функциониращ за колата ми. Може ли изобщо да стане, на каква цена горе долу?
Ако е като при Р2 платформата, трябва ти код.
Обикновено тези, които се продават, нямат кодове ... обучението става в МП и излиза към 40-50 лв., поне за Р2 платформа.
BG VOLVO Member #00409
Reply

#34
Благодаря ти, остава ми да проверя там на място Smile
Reply

#35
Стефане,

браво, че си справил и всичко е сработило. Жалко, че МП не са съдейтвали, но аз лично не съм очаквал нещо много различно. Ключовете в Англия се обучават във Волво и не беше скъпо.

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#36
От МП Плевен любезно ми отказаха да обучат ключа, като причината е сложността на самата операция, цитирам "трябва да се пратят от Швеция 2 кода, абе дълги и широки стават, по добре се обърни към ключарите".
Последва телефонен разговор с МП Люлин, от който стана ясно, че изключително сложната процедура ще отнеме цели 2 часа, а цената ще е 150 лв.
....... Хубава работа, ама българска! За какво изобщо са тия представителства на марката из провинцията?! Масла и консумативи, и аз мога да си сменя Smile
Reply

#37
Едно време в БТА "Паралели" имаше рубрика "Невероятно, но факт!"... :lol:
Някои хора ако ги боли, колкото ги сърби, ще умрат!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#38
stifunkata Wrote:От МП Плевен любезно ми отказаха да обучат ключа, като причината е сложността на самата операция, цитирам "трябва да се пратят от Швеция 2 кода, абе дълги и широки стават, по добре се обърни към ключарите".
Последва телефонен разговор с МП Люлин, от който стана ясно, че изключително сложната процедура ще отнеме цели 2 часа, а цената ще е 150 лв.
....... Хубава работа, ама българска! За какво изобщо са тия представителства на марката из провинцията?! Масла и консумативи, и аз мога да си сменя Smile

Стефчо,

те и от Люлин са същите, но просто са пипали малко повече Волва и затова някой неща най- после са ги разумили! Big Grin
Volvo For life!
Reply

#39
Дани, те и тия от Harrats в англия са малк оназад с материала, пример: 1.6 EDC16, викат ме да им клонирам компютър втора употреба (откъде са ме намерили, не питай) , взимам го и им казвам че не вярвам там да е проблема, а те - не не, там е всичко друго сме проверили и сменили, Ок викам аз. Нося им на другия ден два работещи, идентични компютъра и хайде да видим сега - колата не работииии. Диагностика им е 24 годишно момче (ех, и аз бях млад някога Big Grin ). Както и да е, след 25 минути им запалих колата, всички доволни, край на приказката! Big Grin
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply

#40
nik_dob Wrote:Дани, те и тия от Harrats в англия са малк оназад с материала, пример: 1.6 EDC16, викат ме да им клонирам компютър втора употреба (откъде са ме намерили, не питай) , взимам го и им казвам че не вярвам там да е проблема, а те - не не, там е всичко друго сме проверили и сменили, Ок викам аз. Нося им на другия ден два работещи, идентични компютъра и хайде да видим сега - колата не работииии. Диагностика им е 24 годишно момче (ех, и аз бях млад някога Big Grin ). Както и да е, след 25 минути им запалих колата, всички доволни, край на приказката! Big Grin

Ники,

Те тука са доста официалните представители на Волво и никой от тях си няма хабер от тези работи. Но има независими Волво сервизи и са много добри. Има един фен тук около мен Питър, трябва да те запозная, в клуб 1 000 000 на Волво е и бил в Гьотеборг на обучения директно във Волво. Много е в час пича.
Volvo For life!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)