The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА: София, 08.04.2006(Събота) от 12:30

#11
волво фен,
кайто ти гледа картинката ( аватара ) програма не му трябва - то биологията ще го води на автопилот( е еко не на " ляво " ).
Това с програмата е малко сложно щото иска организация и "четене на лекции" и не виждам как ще стане засега. А иначе идеята е много добра защото както сме се събрали някой си казва конкретен проблем и после всеки може да му отговори на мейл или по друг начин за да не се губи време в обсъждане и спорове.
Абе колкото повече коментирам, толкова повече ми харесва идеята - кво ни пречи на другата среща ( като е по-топличко де ) да седнем всички на тревичката до колите за половин час и всеки дето нещо го мъчи да има 1-2 минутки да каже каква му е болката набързо ама без коментари и после в кръчмата или след срешата в нета който има нещо ценно да го сподели с нуждаещия се...
ПП малеее като не съм писал отдавна какви Ентелетентни мисли имам
ППП щото си смених работата и ми е нанагорно ама съм доволен
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...

#12
Идеята на Сашо за тревичката е интересна,дано само вместо това да не се наложи да чистиме сняг. Smile

#13
Между другото е хубаво да се напише в обявяването на срещата че всеки (знаен и незнаен) е добре дошъл на срещите. Аз лично в началото си мислех че трябва да си по някакъв начин "официален" член на клуба.. Мисля че доста хора не идват поради тази причина...
Аз ще се опитам да дойда но нищо не обещавам щото имам пътуване в провинцията. Все пак ще направя всичко възможно - винаги е добре да разпуснеш без жена и деца...
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

#14
Аз за съжаление не мога да дойда:-( въпреки че ми се искаше да се запознаем, но другия път се надявам да не съм на работа и да се видим

#15
е браво аз тогава по някаква случаиност ще съм в софия и ще доида да видя за какво става дума

#16
Затова се обявява датата доста по рано ~около месец, за да имаме време да се подготвим по някакъв начи за мероприятието.

Между другото - трябва да помислим и за срещи с преспиване - лятото.

Който има волво или е с друга марка кола - да заповяда на срещата.
И тези дет са без коли също да заповядат!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#17
Efri 740 Wrote:Между другото - трябва да помислим и за срещи с преспиване - лятото.

Това ще е много готино,само дано можем да се огранизираме и всички да имаме възможност.

Волво - Къмпинг Big Grin
Orion - High Performance Car Audio

#18
И аз ще успея да дойда май(на срещата в събота). Ще се радвам да се запознаем и на живо :lol:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
------------------------
Volvo S60 D5 - 2003, 163hp/4000, 347Nm/1750 & Volvo S40 1.6D - 2006, 110hp/4000, 245-280Nm/1750 & Volvo 460 1.9TDi - 1996, 90hp/4500 180Nm/2200 & Volvo 460 GLE - 1994, 1721cc. - 106hp

#19
и аз съм за къмпинга даже веднага правя предложение - 1 юни, каварна :lol: . четвъртък, апокалиптика на живо + море + сбирка + мнооооооооооооого бира Tongue

#20
gadnia_metal Wrote:и аз съм за къмпинга даже веднага правя предложение - 1 юни, каварна :lol: . четвъртък, апокалиптика на живо + море + сбирка + мнооооооооооооого бира Tongue

Уу тез апокалиптика много стържат бе. Аз повече от 3 песни не мога да изтрая кво остава за цял концерт Big Grin



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)