The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
покупка на xc60

#31
forreal Wrote:здравейте колеги

вече от около 3 седмици съм собственик на въпросното хс60 Smile

до момента мога да споделя само много позитивни емоции. очарован съм от изработката и дребните екстри.
цената му беше ниска съответно имаше една подробност която за мен не е проблем... обявените 102 000 км са си около 250 000 км, проверихме двигателя и всички системи са без забележки. дори майсторите ме убеждават че километрите може и да са реални, но намерих лепенка за сменен ремък на 180 000 км Smile по груби сметки отиваме на реалните 250...

сменихме всички ролки ремъци течности от а до я !

има само 2 неща които ще трябва да се отремонтират иза които имам нужда от съвет.

1. предишният ми автомобил беше голф 6 с 18ки джанти... нископрофини гуми. доста директно управление...спортни седалки, ергенска съпонерка Smile
управлението на хс60 ми се струва малко тромаво, четох тук там че било така, все пак е сув? или нещо при мен не е наред? при вас как е?

2. ще минавам стенд тези дни защото има едно леко люшкане( ляво дясно, не нагоре надолу) като се минава през неравности. незнам дали е от амортисьорите, предполагам не са сменяни и мненията са много различни относно км и кога трябва да се случи това. има ли нещо друго което би причинило подобно люшкане?


скоро ще сложа по апетитни джанти, някой други дреболии и тогава ще има снимки.

поздрави

п.с.
има само няколко неща които не ми харесват, темпомата не му е мястото от лявата страна там е за управлението на телефона и аудиото. лично мен ме смущава. другото....незнам как са го мислили "ключа" но никога немога да го хвана да е с копчетата нагоре и в правилната посока. винаги се налага да го въртя Smile при vw незнам как го бяха измислили винаги падаше така както трябва в ръката готов за ползване.
Първо мини през някой компютърен специалист, че caps lock-a не ти работи.
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#32
Smile оказа се... най-доброто! гумите не бяха добре напомпени.
бяха на 1,9-2 сега на 2,6... люшкането почти си замина.
на стенда всичко излезна нормално. малко беше събрана задницата, но технически е ок. майстора се пошегува като го питах за люшкането...вика да не си карал голф до сега Smile и ми преложи тест драйв с бмв да видя какво значи люшкане.

с останалото...ще свикна...10 години съм карал само една и съща марка, смяната изисква малко напасване.

като цяло....аз съм дволен(разход,комфорт), жена ми е доволна, детето има място отзад и на кучето в багажника му е перфектно!

поздрави

п.с.
до bg_tiger1978

имам къси кутрета и caps locka ми идва далече, природа какво да се прави. вероятно ти виждаш зеленото по-добре.
Reply

#33
gustav Wrote:Ако ще купуваш от Германия, кажи все пак колко пари си предвидил. Мога да те насоча към нашия дилър, от който сме много доволни.

Иначе ние имаме от тези с 205к.с., засега 50000км сме изминали и няма проблеми. Сега си бяхме в България и не сме имали ядове с нафтата. Това за краденето вече ти го обясниха. Защо ги няма в България също ти го обясниха, както и защо ги има доста в Германия....Остава да ти кажа личното си мнение, че това е един бих казал туристически автомобил, предимно за шосейно каране. Има по-скоро балансирани, а не хякакви върхови характеристики. Отпред е широк и удобен, отзад е за по-дребни хора, голям багажник...XC90 отзад е по-удобен. Например ние пътуваме 2 отпред, често с доста багаж и на дълго и затова ни дойде супер.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)