The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнения за Волво В40

#11
disem Wrote:Ами вече съм в редиците! Колата е запазена и изглежда добре и вън и вътре. Днес, поради липса на работещи сервизи за смяна на масло, филтри и ремък, реших да се позанимавам с това което мога и Волвото се сдоби с мултимедиен пакет включващ ТВ, МР3, ДВД, ДивХ и ЮСБ. Утре ще ходя по сервизи че и предницата потропва нещо :roll:

Aми честито!Безаварийни километри и хубави моменти с новата придобивка! Smile
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#12
disem Wrote:Ами вече съм в редиците! Колата е запазена и изглежда добре и вън и вътре. Днес, поради липса на работещи сервизи за смяна на масло, филтри и ремък, реших да се позанимавам с това което мога и Волвото се сдоби с мултимедиен пакет включващ ТВ, МР3, ДВД, ДивХ и ЮСБ. Утре ще ходя по сервизи че и предницата потропва нещо :roll:

Aми честито!Безаварийни километри и хубави моменти с новата придобивка! Smile
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#13
Честито и от мен. Можеш ли да дадеш малко повече инфо за мултимедията, която си сложил. Просто смени двойния касетофон с едно устройство или? Аз също съм се замислил за подобно нещо и търся евтин вариант.
Reply

#14
Честито и от мен. Можеш ли да дадеш малко повече инфо за мултимедията, която си сложил. Просто смени двойния касетофон с едно устройство или? Аз също съм се замислил за подобно нещо и търся евтин вариант.
Reply

#15
Сложих сенник с голям екран и вграден ТВ тунер - около 200 лв.
Мр3 плеър Панасоник с падащ панел и радио тунер - около 150 лв.
ДВД, ДивХ, МР3, МПЕГ4 и др. плеър под Панасоника - около 200 лв.

Ако искате ще постна снимки.
Reply

#16
Сложих сенник с голям екран и вграден ТВ тунер - около 200 лв.
Мр3 плеър Панасоник с падащ панел и радио тунер - около 150 лв.
ДВД, ДивХ, МР3, МПЕГ4 и др. плеър под Панасоника - около 200 лв.

Ако искате ще постна снимки.
Reply

#17
[quote="niki_sap"]Просто смени двойния касетофон с едно устройство или? [quote]

Така е супер неудобно за гледане! И отпред и отзад. Казвам го от опит.
Reply

#18
[quote="niki_sap"]Просто смени двойния касетофон с едно устройство или? [quote]

Така е супер неудобно за гледане! И отпред и отзад. Казвам го от опит.
Reply

#19
Амо ако можеш сложи снимки да видим. Нещо не си го представям този сенник?
А като казваш, че си ползвал такъв двоен касетофон с екран (не знам как да го нарека точно), каква марка е бил - кажи повече. Аз съм се зарибил по такова, защото ми изглежда най-чиста работа - вадя стария, слагам новия, който си има всичко вътре на едно място и готово. Но точно това ме притеснява - да не би заради ъгъла, под който стои касетофона да не може да се вижда добре екрана? Дай малко повече инфо, а и за цени и места от къде може да се вземе нещо.
Мерси предварително.
Reply

#20
Амо ако можеш сложи снимки да видим. Нещо не си го представям този сенник?
А като казваш, че си ползвал такъв двоен касетофон с екран (не знам как да го нарека точно), каква марка е бил - кажи повече. Аз съм се зарибил по такова, защото ми изглежда най-чиста работа - вадя стария, слагам новия, който си има всичко вътре на едно място и готово. Но точно това ме притеснява - да не би заради ъгъла, под който стои касетофона да не може да се вижда добре екрана? Дай малко повече инфо, а и за цени и места от къде може да се вземе нещо.
Мерси предварително.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)