The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнения за Волво В40

#21
Не само ъгъла е проблемен. Влез в колата седни на мястото до шофьора и после отзад. Опитай да гледаш в касетофона 5 мин. Сега се опитай да си представиш да стоиш в това положение поне един час /колкото е най-краткия филм/. Неудобно, нали? Прибави и факта, че панела не пада.
Reply

#22
Не само ъгъла е проблемен. Влез в колата седни на мястото до шофьора и после отзад. Опитай да гледаш в касетофона 5 мин. Сега се опитай да си представиш да стоиш в това положение поне един час /колкото е най-краткия филм/. Неудобно, нали? Прибави и факта, че панела не пада.
Reply

#23
Здравейте,
Наскоро и аз станах член на марката volvo v40 20 16V 1996г. Мога да кажа че съм супер доволен от тази кола казаха ми че са много издръжливи дано да е така. имам я от 5м и досега освен масла филтри ремъци стандартните неща при покупка на кола ми откриха и един спукан маркуч за въздух заради което колата е поддържала към 1000 оборота на място но като го смениха тя си падна на 600оборота. И цели 5 месеца я карах без проблем само сипвах бензин и карам. При поредната смяна на маслото ми откриха теч на масло от скоросната кутия когато отидох в сервиза на Форд ми казаха че цялото удоволствие за смяна на 2 маншона и семеринга на полуоската към скоростната кутия ще ми струва към 150лв много се учудих и отидох при един мой познат в друг град и той само смени единият маншон и теча спря. Цялото усовлствие с услугата за ремонта ми излезе 50лв.
Но възникна друг проблем незнам кой тъпоумник и за какво или са някакви пишлемета но ми откраднаха лайсната, тази на която седят релсите за багажниците.И то само дясната и сега колата някак си изглежда нестандартно и много ме дразни.
Моля за помомощ от къде да си намеря друга незнам вече от къде. Търсих да си купя друга от някъде но не попаднах на нищо.
Reply

#24
Търси по моргите. Има ги навсякъде.
Reply

#25
predatoryt Wrote:Здрасти и от мен ! Моята е същата , какво да ти кажа ...взех я март месец , смених стандартните неща за смяна (500 лв) и оттогава сипвам само бензин Smile Вчера се върнах от Атина (с нея разбира се ) просто нямах грижи ...върви колкото я настъпиш ....проблемът и е в ниските обороти , но 16V са така ...това си е семейна кола за път ! Градско харчи повечко - към 13 л/100; извънградско - зависи Big Grin Какво друго да ти кажа .....на мен ми я докара приятел от Италия и ми излезе 3000 ЕUR /бяха я обявили на 3500 EUR/ + 400 EUR /докарване/ + 500 лв/консумативи/ + 700 лв/каско/ + 130 лв /аларма/ ! има лек проблем с вкарването на първа скорост , но ако прочетеш тук из темите , ще видиш ,че се сменя една гумичка за 6 лв . Ако има нещо питай , не знам какво друго да ти кажа !! Колата е хубава , аз лично съм много доволен ....станах луд фен на ВОЛВО даже :lol:


Искам да попитам,къде се намира тази гуми4ка и лесно ли се сменя?Благодаря!
Reply

#26
Quote:Искам да попитам, къде се намира тази гумичка и лесно ли се сменя? Благодаря!

Виж тук:
http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...f=8&t=1649
Reply

#27
С/ВЕ 40 са страхотни коли!Мога само да си представям, какса били като чисто нови, току-що купени!
Колата си заслужава!

Поздрави!
Добре дошъл в РЕЛИГИЯТА ВОЛВО! Smile
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#28
честито на колегите и много много километри безаварийно да се разминаваме по лунния пейзаж на БГ пътищата .. ето и малко от опит от мен имам я от 2 години и нещо 2.0 /16 /96г. е моята това което съм забелязал досега т.е съм имал проблеми малко слабо окачване .. макферсон , шарнири , биелетки :oops: 2 смени по 2 броя, задни тампони на предни носачи... и слаби фарове мисля че всички с тези автомобили се оплакваме от това ... кой каквото иска да си говори но от около година съм с БиКсенон и направо "прогледнах" за друго не се сещам може би малко твърда возия , но лети джанти + плитки гуми + скапани пътища Big Grin това е от мен всичко най - най колеги
Reply

#29
V 40 fen Wrote:...Здравейте, това е първия ми пост тук, така че моля да ме извините за евентуално тъпия ми въпрос!
Интересува ме мнението ви за Волво В40, 2.0и, 16в, 96г. произведено, 99г. първа регистрация. Какво да гледам като го купувам? Въобще моля, насочете новака :?
...
Здравей и добре дошъл!
По ника ми може да съдиш, че едва ли ще чуеш от мен нещо лошо за колата, а и за волво като цяло;-)
Моята е същата(2.0/140к.с) за две години съм сменил термостат(18лв) и един накрайник(35лв с труда), освен консумативите.
Преди да я купиш прочети й компютъра за грешки в сервиз и направи един стенд.
Успех!!! Smile



Здравейте,на всички.

Спрял съм се на едно волво В40,оглеждам го да го купувам. Моля,дайте мнения,мисля,че тук е мястото да попитам.
Колата е комби(семеен съм),1999 година,1800 кубика,122 коня. Има ABS,AIRBAG,stereo,пълен елпакет,аларма,центр. заключване,климатроник. Цената е 4000 лева. Дайте съвет. Продавачът казва,че е с митцубиши мотор???,и че цялата му охладителна система е пак на същата марка. Помагайте и предварително благодаря
Reply

#30
spaskam1976 Wrote:
V 40 fen Wrote:...Здравейте, това е първия ми пост тук, така че моля да ме извините за евентуално тъпия ми въпрос!
Интересува ме мнението ви за Волво В40, 2.0и, 16в, 96г. произведено, 99г. първа регистрация. Какво да гледам като го купувам? Въобще моля, насочете новака :?
...
Здравей и добре дошъл!
По ника ми може да съдиш, че едва ли ще чуеш от мен нещо лошо за колата, а и за волво като цяло;-)
Моята е същата(2.0/140к.с) за две години съм сменил термостат(18лв) и един накрайник(35лв с труда), освен консумативите.
Преди да я купиш прочети й компютъра за грешки в сервиз и направи един стенд.
Успех!!! Smile



Здравейте,на всички.

Спрял съм се на едно волво В40,оглеждам го да го купувам. Моля,дайте мнения,мисля,че тук е мястото да попитам.
Колата е комби(семеен съм),1999 година,1800 кубика,122 коня. Има ABS,AIRBAG,stereo,пълен елпакет,аларма,центр. заключване,климатроник. Цената е 4000 лева. Дайте съвет. Продавачът казва,че е с митцубиши мотор???,и че цялата му охладителна система е пак на същата марка. Помагайте и предварително благодаря


Взимай, по добре е от пасат за 6000 лв. Частите и подръжката са като за всяка друга кола, на Мицубиши мотора е доста по икономичен от бензините на Рено (само турбо моделите са с Волво мотор). След 2-3 месеца с тази кола всички други ще ти изглеждат боклуци.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)