The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
език на борд компютър на volvo s60

#1
здравейте, от днес съм собственик на volvos60 2.0T ,2001 г. внос о италия.
за момента съм приятно впечатлен от автомобила,това ми е първия шведски автомобил.
въпроса ми е някой знае ли дали мога да сменя езика на борд компютъра от италиански на английски и ако може как става това.
и още един въпрос ,копчето SRS постоянно свети,така ли трябва да бъде?
Reply

#2
Здравей колега,

Езика може да бъде сменен само в Мотофое или от Ники Добрев, доста е писано за това тук, в този форум. Цената в Мотофое няма да ти хареса, но по спомен е около 300 лв., ще те излъжа. Ники е твоят човек. Или можеш да научиш италиански. Моята също е италианка и не съм го пипал - проверявам си съобщенията в нета или в началото на този раздел има линкове към pdf файл с основните съобщения на борд компа на различни езици, преведени на БГ. Много е полезен.

Относно копчето - не мога много да те разбера, за кое копче точно имаш предвид ? И къде се намира това копче ? Нормално е да свети подсветката на всички копчета на пуснати фарове.
Дано съм ти бил полезен.

Поздрави
[Image: ab285303.gif]
Reply

#3
stefcho034 Wrote:Здравей колега,

Езика може да бъде сменен само в Мотофое или от Ники Добрев, доста е писано за това тук, в този форум. Цената в Мотофое няма да ти хареса, но по спомен е около 300 лв., ще те излъжа. Ники е твоят човек. Или можеш да научиш италиански. Моята също е италианка и не съм го пипал - проверявам си съобщенията в нета или в началото на този раздел има линкове към pdf файл с основните съобщения на борд компа на различни езици, преведени на БГ. Много е полезен.

Относно копчето - не мога много да те разбера, за кое копче точно имаш предвид ? И къде се намира това копче ? Нормално е да свети подсветката на всички копчета на пуснати фарове.
Дано съм ти бил полезен.

Поздрави
+1 за езика при Ники Добрев.

Копчета най-вероятно е DTS и да, трябва да свети, т.е. да е активиран.
BG VOLVO Member #00409
Reply

#4
БЛАГОДАря и аз така си помислих
Reply

#5
Здр. колега.Когато свети зелен диод на бутона STS ти е активна системата против поднасяне,превъртане на колелата.Ако го задържиш за 2-3 сек.се деактивира,и тогава можеш спокойно да си пилиш гумите,или да си счупиш съединителя Smile.
Dodo 155 при нашите по-стари коли,е STS a не DTS или DTSC.
Относно езика,след като ти изпише 1-2 пъти съобщенията се научават кое за кое е.
[Image: ab284934.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)