The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Идея за ключ (Volvo S40 96')

#11
В случая въобще не става дума за копиране на чипа, а за прехвърляне на
наличния чип в нова заготовка и в случая цената не зависи от годината,
а само от цената на заготовката и от цената за труд на майстора - няма програмиране!

Ако се копира чипа, тогава вече има значение годината и по точно дали чипа е с плаващ код или не ...
Reply

#12
Моята е 99г. и никъде не видях вариант под 130 лева, иначе бих си изкарал втори. При едно питане в Разлог обаче, тамошният майстор-ключар ми тресна следното предложение:
Колата е стара и предполагаемо няма да се краде. Правя ти два евтини копирани ключа, а този с чипа го оставяш някъде в самата кола и си свиркаш.
Ъ?
Reply

#13
И на мен за 2-ри ключ,(имам само един),ми искаха 120лв.На 2-ве места съм питал.Ако колата е от еди кой си месец(не помня точно)на 99-та година,ключът бил 60лв с програмирането.
Reply

#14
Извинявам се, че се намесвам в тази тема и аз със въпрос, но реших, че не е нужно да пускам нова тема със същия въпрос... Имам проблеми заради които работата ми едвам върви, финансово съм притеснен и за мен в момента дори 20 лева са ми много да дам за каквото и да било... Sad Та, направо към въпроса ми - възможно ли е да се елиминира имобилайзера? Колата да може да се пали с обикновен ключ без чип. Къде се намира блока на имобилайзера и какво пише на него? Предполагам, че като се изключи буксата с кабели от него, някои кабели трябва да се дадат на късо - кои са те? Искам да се опитам да се измъкна сух от водата - да не давам излишни пари за нов ключ. Ще съм ви благодарен за съвет!
[Image: 70v.jpg] Майтап, бе, Уили...
Reply

#15
liusien Wrote:Извинявам се, че
Мхм..... Не можах да редактирам написаното от мен, затова да допълня - става въпрос за Волво V40 - бензин, 1999-та година на производство... Ако трябва да допиша още нещо като данни, кажете и ще ги добавя. Желая ви хубав ден, колеги! Smile
[Image: 70v.jpg] Майтап, бе, Уили...
Reply

#16
Става и без елиминиране на имобилайзера.Оригиналният ключ го скриваш някъде в купето,в жабката,зад радиото,или където си избереш,и си вадиш 2-ва обикновенни ключа.Е тва е.
Reply

#17
Според мен , оригиналния ключ или по-точно ампулата в него, трябва да е близо до транспондера (антената на имобилайзера) която се намира около ключалката на волана. Ако, ключа с ампулата е в жабката, едва ли ще се намерят и двигателя няма да запали.
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply

#18
Всеки който иска ключ за 40 лв. в София за S/V40 , да ми пише , ще дам координати на ключар!
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#19
Днес реших да пробвам. Ключ без чип пали, но ключа с чипа трабва да е точно до другия /буквално върху него/. Колата е V40тд 98г октомври. Втория ключ остава за запазване на секрета при евентуално загубване на основния.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)