The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Моля за съвет за избор между V40, V50 и V70.

#11
Пламен Дянков Wrote:Явно съм прибързал с думите, че колата е "изцяло" съставена от сегменти на тези две марки.
Но другото, което писах, е факт - не съм видял надпис досега "Made in Sweden".
Двигателят, окачването и фабричната аларма са японски, стъклата са белгийски, електрониката е немска, филтрите са френски... И т.н.

Колега, това което си написал има резон, но не е свързано с темата и зададените от колегата въпроси поради което пълним темата с офтопик.
Пък и която и автомобилна марка да хванеш няма такава на която всички компоненти в даден модел да са произведени в същата държава, аз поне не знам такава. Но както казах това не е обект на темата, а е съвсем друг разговор.
Между другото само GDI мотора е Японски, останалите бензинови са на Волво. Изключение са дизелите поставяни на S/V 40 до 2004г., при тях се ползват мотори на Рено.

Молбата ми беше да четете какво е попитал колегата, а не да спорим кой е прав и кой не.

Smile
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#12
V70.
Ако търсиш икономичен дизел, то такъв е само 163hp. 185 коньвия не е.
Вероятноста да намериш читава кола с бензинов мотор (2.0Т,2.5Т другите не ги заглеждай - няма смисъл) е много по-голяма от тази да намериш четав дизел.
Като добавим липсата на характерния тракторен звук в купето и куп други дизелови особенности, мен лично на дизел не можеш ме качи.
V40 наистина е по-ниско от V70. Добра возия имат само тези след 2001г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)