This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Диагностика на тамона про газ
От скоро съм с газов инжекцион тамона про газ и имам следният проблем, правил съм много пъти диагностика но отскоро не мога да остановя връзка с самия лаптоп,имам работещи драивери, но не може да останови връзка,прегледал съм всички кабели няма прекснати.Ако може някой да ми помогне ще съм ви благодарен.
Цитирай
Thanks given by:
В предишната ти тема мисля че Светльо - <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2394">memberlist.php?mode=viewprofile&u=2394</a><!-- l --> каза че има такъв и ако имаш проблем можеш да се обърнеш към него.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
2000 Volvo V40, D4192T3, manual M56, 115 hp., 265Nm. - Холандеца
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Цитирай
Thanks given by:
С кaквa ОС си?
Цитирай
Thanks given by:
Какво е това ОС
Цитирай
Thanks given by:
B4204S написа:Какво е това ОС

Предполагам че колегата пита с каква операционна система си - Windows, Linux и т.н.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
2000 Volvo V40, D4192T3, manual M56, 115 hp., 265Nm. - Холандеца
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Цитирай
Thanks given by:
Да точно за операционна система питах!
Извинявам се за неразбирателството!
Цитирай
Thanks given by:
Със XP 32bita но не вярван да е от него ако имаш това предвит.
Цитирай
Thanks given by:
Опитах с втори кабел,но и той не става също и с др.лаптоп също няма врзка отваря ми портовете но няма врзка.
Цитирай
Thanks given by:
В дивaйс менaжерa виждaш ли го? Кaкъв е чипa?
Цитирай
Thanks given by:
Не съм,но всичко си вървеше нормално и изведнаш спря немога да си го обесня.Портовите ми ги отваря,само няча врзка.
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)